šindel na chatky

Kanadský šindel na chatky

kanadský šindel na záhradný domček
kanadský šindel na zahradní domek

Šindel na chatky Kvalitní střešní krytina je velmi důležitá.

Uchová Vaši chatku v suchu a je jedním z základů  dlouhé doby užívání zahradní chatky. Používáme kvalitní živicové kanadské šindele, které se běžně používají i na rodinné domy.

Kromě ochranné funkce tvoří také dekorační funkci – vybrat si můžete ze čtyř barevných provedení:

Černý obdélník  - šindel
Černý obdélník
šindel hnědý obdélník
Hnědý obdélník
šindel Červený obdélník
Červený obdélník
šindel zahradní chatky
Šindel zahradní chatky
realizácia záhradnej chatky
Realizace rekreační chatky

Základem je mít střechu zahradního domku v suchu.

Šindel na chatky se často podceňuje. Kvalitní střecha je nesmírně důležitá pro každou stavbu, a rovněž pro Váš zahradní domek. Pracujeme s ověřenými asfaltovými kanadskými šindeli, které spolehlivě a dlouhodobě chrání zahradní domek, chatku či garáž.

Způsob objednávky:

Snažíme se aby komunikace s námi byla vždy jednoduchá jasná a přímá. Na základě Vašeho mailového nebo telefonického poptávky vypracujeme vždy nezávaznou nabídku, která obsahuje naceněny služby dle Vašeho přání.Pokud máte zájem např. o montáž, střešní šindel – každá položka je naceněna zvlášť. Vy jste ten, který si naskládá objednávku dle vlastního uvážení.

  1. Na základě telefonického nebo mailového kontaktu Vám bude vypracována nabídka. Tato obsahuje ceny s DPH a termín dodání
  2. Konzultace nabídky. Většinou probíhá telefonicky (příp. Mailem), osobní návštěva v kanceláři v Brně, nebo v Prostějově kde můžete vidět i vzorové domy
  3. Odsouhlasení nabídky ze strany zákazníka. Jedná se o jednoduché potvrzení milém. Souhlasíme s Vaší nabídkou a o objednáváme domeček a následující služby: doprava, montáž atd.