Zahradní domky

Rozdelení pro zahradní domky a chatky dle m2 a použití:

Zahradní domky, zahradní chatky, dřevěné garáže, bazény a pergoly s rychlým dodaním a požadovanou vysokou kvalitou. V rámci našich tradičních služeb nabízíme montáž zahradních staveb, pokládku šindelů a taky nátěr. Vaši vysnenou chatku si zvládnete smontovat i svépomocí.

A my Vám budeme při tom nápomocni.

K zahradnímu domku a k ostatním stavbám dodáváme i podrobný návod na montáž a realizaci.

INFO LINKA : +420 775 780 563

e-mail: info@zahradni-chatka.cz

Zahradní domky, zahradní chatkyZahradní domky a jejich doprava je zajištěna nakladními vozidly do 3,5 tuny.

Montáž, šindel, nátěr a kompletní servis při prodeji chatek a garáží zajišťují naši dlouholetí pracovníci.

Naše zahradní stavby jsou vyrobeny ze dřeva s certifikátem FSC.

FSC certifikát potvrzuje ekologickou těžbu použitého dřeva , které bylo použito při výrobě našich chatek. FSC je způsob těžby dřeva v harmonii s přírodou, který pamatuje na zpětné zalesnění vytěžených ploch a následnou plánovanou výsadbu nových stromů.

Řídíme se heslem: Co si s přírody bereme – to bychom přírodě měli vrátit.

Při objednávce zahradních domků a zahradních chatek platí aktuální ceny a akce na

DOPRAVU ZDARMA!

Zahradní domky montujeme, pokládame šindl a natírame . 

INFO LINKA : +420 775 780 563
e-mail: info@zahradni-chatka.cz

Zahradní domky

Které jsou nejoblíbenější zahradní domky?

Nejoblíbenější jsou domečky s přístřeškem a samozřejmě chatky v akci.

Proto včasnou objednávkou zahradních domků můžete ušetřit nemalé finanční prostředky.

Můžete si také zajistit aktuální dopravu zahradní stavby zdarma.
U nás platí vždy ceny, které si domluvíme v den uzavření objednávky.

Jak na objednat zahradní domek


Jak objednat zahradní domek či zahradní bazén:


Samozřejmě, zde je přepracovaná verze:

Vždy se snažíme zajistit, aby komunikace s našimi zákazníky byla jednoduchá, jasná a srozumitelná. Proces objednání začíná e-mailovou nebo telefonickou poptávkou ze strany zákazníka:

Poté připravíme nezávaznou cenovou nabídku pro zvolený zahradní domek nebo bazén. Nabídka obsahuje ceny našich služeb podle vašich potřeb a požadavků.

K této nabídce přikládáme fotografii již realizované zahradní stavby, abyste si jako zákazník mohl(a) co nejlépe představit produkt, který si chystáte zakoupit.

Pokud máte zájem například o montáž domku a střešní šindel – ceny jednotlivých prací zahrnují i materiál. Pro lepší přehlednost jsou všechny položky uvedeny zvlášť. Vy, jako zákazník, máte možnost vytvořit vlastní objednávku přizpůsobenou vašim individuálním potřebám.

Postup při objednávce zahradní stavby:

  1. Zahájení procesu objednávky: Po telefonickém nebo e-mailovém spojení s námi bude pro vás vypracována nabídka. Tato nabídka vždy obsahuje ceny s DPH a stanovený termín dodání vybraného produktu.
  2. Odborná konzultace nabídky: Následuje odborná konzultace nabídky, která často probíhá telefonicky nebo e-mailem. Můžete využít i osobní návštěvu v naší kanceláři v Prostějově, kde je možné prohlédnout vzorové zahradní domky.
  3. Odsouhlasení nabídky: Posledním krokem je odsouhlasení nabídky ze strany zákazníka. Toto schválení lze provést jednoduše e-mailem s následujícím textem:„Souhlasíme s vaší nabídkou a objednáváme zahradní domek a přidružené služby, jako je doprava a montáž.“

Realizace a výstavba zahradních domky a chatek:

Se zákazníkem telefonicky konzultujeme 2-3 dny před konkrétní realizací termín. Potvrzujeme a odsouhlasíme si s Vami, zda lze vaši zakázku zahradní chatky, bazénu či pergoly realizovat. Závazně se dohodneme na přesném termínu, který bude vyhovovat jak nám- dodavateli, tak zákazníkovi.

V domluveném termínu přijede auto. Nemusíte se obávat. Chatku Vám doveze klasická dodávka do 3,5t.

Pokud je vaše objednávka bez montáže, řidič vám ochotně a pomůže s vyložením zakázky. Materiál je zabalen na paletě, kterou otevře. Vlastní vykládka probíhá ručně. Obecně se bavíme v časovém horizontu cca 45 min. Řidič (zároveň i montér naší firmy) vám samozřejmě poskytne i základní informace ohledně montáže.

Pokud je objednávka Vašeho zahradního domku či jiné zahradní stavby s montáží:

Na místo realizace přijedou vždy minimálně dva montéři. Vykládku chatky a její vlastní montáž realizují samostatně bez vaší pomoci. Po skončení montáže v dohodnutém rozsahu vám zahradní domek oficialně prodají a zkontrolují jej s Vámi.

Samozřejmě obdržíte fakturu s detaily k provedení její úhrady na náš účet. V případě předem dohodnuté platby v hotovosti vám bude z virtuální registrační pokladny vystaven řádný doklad o úhradě faktury.

Už teď se těšíme se na spolupráci s vami. Spolehněte se na nás při dodání a realizaci vaší zahradní chatky – či jiné zahradní stavby.

Odborné články a informace o zahradních domcích

DOmeo 2 realizace ateliéru
DOmeo 2 realizace ateliéru
Zahradní domek s terasou 44mm
Zahradní stavba s plochopu střechou postavená na zemní šrouby
Zahradní domek ST. Louis a náš zákazník
Zahradní domek ST. Louis a náš zákazník
Stavba zahradní chatky Tahiti
Stavba zahradní chatky Tahiti

Blog 9. Spokojený zákazník nám zaslal fotku po realizaci zahradní chatky St.Louis.

Spokojený zákazník nám zaslal fotku po realizaci zahradní chatky St.Louis. Více

1. část: Rozměr základního domečku a zahradní chatky.

Jak naplánovat chatku. Kolik máme/potřebujeme místa…Více

Blog 34. Chyby základové desky pro zahradní domek

Chyby základové desky pro zahradní domek . Blog jak správne začít se základovou deskou… Více

Technické informace k realizaci domků

Základová deska pro zahradní domek

Proč je základová deska pro zahradní domek důležitá?

Záhadní domek musí stát na rovné a pevné ploše.

Proto je ideální pro tento účel je betonová deska vice

Zahradní domky – Nátěr

Jak vybrat ten správný nátěr pro zahradní domek

Kvalitní nátěr zahradní chatky neplní pouze estetickou funkci. Je velmi důležitý pro ochrano dřeva proti povětrnostním vlivům a vůči škůdcům…více

Šindel na zahradní chatky

Kvalitní šindel na střeše zahradního domku

Kvalitní střecha je nesmírně důležitá pro každou stavbu, a rovněž pro Váš zahradní domek. Pracujeme s ověřenými asfaltovými kanadskými šindeli více

Zahradní domky

Zahradní domky, zahradní chatky, dřevěné sklady a garáže pro Vás nabízíme uz více než 10 let s rychlým dodáním a samozřejmě v nejlepší kvalitě. Vámi vybrané výrobky Vám dodáváme s montáží. Samozřejmě realizujeme pokládku šindelů a nátěr. V případě Vašeho zájmu je možné chatku smontovat i svépomocí. K Vašemu vysněnému zahradnímu domku samozřejmě dodáváme i podrobný návod na montáž. Pro informaci si návod jmůžete stáhnout i v PDF.

Naše dřevěné zahradní domky a další zahradní stavby jsou vyrobené ze dřeva s certifikátem o původu FSC. Tenhle certifikát potvrzuje ekologické vytěžení použitého dřeva. FCS je způsob těžby dřeva, který pamatuje na zpětné zalesnění a výsadbu v dané lokalitě.

Co z přírody bereme, to i v co největší míře vracíme. K zahradním domkům nabízíme i kompletní servis dopravy, montáže a ostatním doplňkových služeb.

Vlastní výroba zahradních domků a chatek splní náročné požadavky normy ISO 9001. K chatkám nabízíme už vzpomínanou dopravu, montáž a nátěr. Vlastní stavbu zakoupených zahradních chatek realizujeme s ohledem na již realizované sadové úpravy na Vašem pozemku. Při výrobě a montáži pro zahradní domky volíme takové řešení, které je důležité pro kvalitní výsledek naší práce.