Realizace chatek a zahradních domků

Fotky realizace zahradních chatek

Všechny fotky zahradních chatek jsou naše realizace. V galerii jsou fotky sériových domků i atypických řešení. Specializujeme se na zahradní stavby do 25m2. Dobré rady při výběru zahradní chatky najdete i na našem BLOGU.


Realizujeme  montáže chatek po celé ČR!

Ponúkame kvalitné záhradné domčeky , záhradné chatky a garáže.

Základním materiálem je výběrový severský smrk, který po ošetření vhodným povrchovým nátěrem zabezpečí dlouhou životnost zahradní stavby. Krátké dodací lhůty 14-30 dní. Zabezpečujeme dopravu, montáž a nátěr našich výrobků po celé ČR. 

Způsob objednávky zahradní stavby :

Snažíme se, aby komunikace s námi byla vždy jednoduchá jasná a přímá. Na základe Vašeho mailového, nebo telefonického dotazu, vypracujeme vždy nezávaznou nabídku, která obsahuje naceněné služby podle Vašeho přání. Pokud máte zájem při realizaci zahradního domku, např. o montáž střešního šindelu, každá položka je naceněna zvlášť. Vy jste ten, který si poskládá objednávku realizace zahradní chatky podle vlastního uvážení.

  • Na základě telefonického, nebo mailového kontaktu Vám bude vypracovaná nabídka. Ta obsahuje ceny s DPH a termín dodání
  • Konzultace nabídky probíhá telefonicky (případně e-mailem), osobní návštěvou v kanceláři v Prostějově, nebo v Trenčíne, kde můžete vidět i vzorové domy.
  • Odsouhlašení nabídky ze strany zákazníka. Jedná se o jednoduché potvrzení e-mailem: Souhlasím s Vaší nabídkou a objednávám domek a následující služby: doprava, montáž, atd.