nátěr chatky
náter chatky

Nátěr chatky

Kvalitní nátěr chatky neplní pouze estetickou funkci. Je velmi důležitý před ochranou dřeva proti povětrnostním vlivům a vůči škůdcům. Současný trh nabízí obrovské množství různých nátěrů, ale ne všechny jsou vhodné pro zahradní stavby. Každopádně je několik renomovaných domácích a zahraničních výrobců barev, jejichž produkty můžete směle používat.

Při nátěru zahradní chatky použijte osvědčeného výrobce.

My doporučujeme Remmers – což je německá ověřená značka. Její největší výhodou je, že jedním nátěrem dokážete dřevo ošetřit vůči hnilobě, UV záření, parazitům a dalším vnějším vlivům.

remmers barva
Doporučená nátěrová hmota pro zahradní domky

Zanedbaní nátěru zahradní chatky a zahradního domku.

Dřevo je živý materiál a třeba se o něj starat. Pokud je dřevo pravidelně ošetřované, odvděčí se Vám tak, že bude dlouho a spolehlivě sloužit. Pročtěte si i náš blog o nátěrech zahradních chatek.

Cosi o nátěrech. Zahradní domek máme poskládaný a třeba ho řádně ošetřit. Vnější prostředí ovlivňuje chatku hned od začátku. Například UV záření je ovlivňuje barvu dřeva již od prvního dne. Krásné smrkové dřevo má na začátku krásnou bledou barvu, která vlivem slunečních paprsků postupně žloutne. Sluníčko je bohužel dnes agresivnější než v minulosti. Chcete-li zachovat barvu dřeva ošetřete co nejdříve (do 2 dnů) domeček transparentním vnějším nátěrem. Nátěr chatky si můžete zrealizovat i svépomocí.

Realizovaný nátěr zahradní chatky
Nátěr zahradní chatky Balmoral
Zahradní domek 44mm  Barbados

Kvalitný náter záhradnej chatky Vám zaručí dlhú trvanlivosť Vašej novej záhradnej stavby.

Různé realizace nátěrů zahradních chatek najdete i v hlavní galérii s realizacemi.

Dodávané zahradní domky jsou vyrobeny ze dřeva s certifikátem FSC, který potvrzuje ekologické vytížení použitého dřeva. Vlastní výroba domků a chatek splňuje požadavky norem ISO 9001. K chatkám nabízíme dopravu montáž a nátěr. Vlastní stavbu chatek realizujeme s ohledem na provedené sadové úpravy na Vašem pozemku. Při výrobě a montáži pro zahradní domky volíme řešení, které jsou důležité pro kvalitní výsledek naší práce.

Zahradní domky nabízené naší firmou je cca 150 typů rozměrů od 6m2 až Do 25m2. Použitý materiál je severský Smrk o síle 28 až 70mm. Dřevo je certifikováno systémem FSC a výroba splňuje přísné ISO normy kvality řízení. K chatkám nabízíme kompletní servis včetně dopravy, montáže a ostatních doplňkových služeb.