Skříňky k bazénům pro bazénovou techniku


Skříňky k bazénům Profi
Skříňky k bazénům Profi
  • Materiál: Skandinávský masiv – Borovice
  • Rozměr:  S -116x113x76cm
  • Rozměr: P-  139x 110x99cm
  • Síla materiálu: Dřevěná konstrukce sloupků + latěo síle 17mm
  • Navíc zdarma:  tlaková impregnace AquaStop, záruka 2 léta

Cena s DPH:

14.500,- Kč – verze S -Standard
17.500,- Kč – verze P – Profi

  • Obsah: Dřevěná konstrukce, dvířka, madla, petlice na zámek

Skříňky k bazénům pro bazénovou techniku

Skříňky k bazénům pro bazénovou techniku ​​se standardně vyrábí ve dvou velikostních provedeních M a L. Skříňky jsou vhodné pro umístění filtračního zařízení a dalších případných technologií. Je vyrobena ze stejného borovicového dřeva, jako je vyroben i základní srubový bazén.

Skříňky k bazénům pro bazénovou techniku  můžou být položena na identický základ jako je vlastní podklad realizovaného bazénu.

Ošetření dřevěných konstrukci skříňky

Borovicové dřevo je z výroby předsušeno a ošetřeno tlakovou tinkturou AQUA-STOP po celém povrchu. Základní ochranný nástřik je třeba před montáží ošetřit olejovou barvou na bazény. Styčnou plochu dřeva a základové desky je vhodné oddělit od podkladu fólií, styrodurem nebo podobným podkladem.

Jak je zmíněno v předchozím textu – dřevo je potřeba a vhodné během nebo před montáží ošetřit olejovými barvami na bazény, které vylepší celkové vlastnosti Vašeho budoucího bazénu a prodlouží jeho životnost.

Vlastní montáž je již vysoce intuitivní a vystačíte si z přiloženým návodem k montáži.

Do skříňky je možno si doobjednat přímo výrobcem doporučenou výkonnou filtraci. Doporučujeme Vám také RGB efektní barevné osvětlení Vašeho nového bazénu. Barevné světlo ještě více zvýrazní Váš bazén během večerních grilovaček.