Blog 17. zahradní domek Gotland v 40mm provedení v rozměrech až do 23m2

Jedním z nosných produktů vyráběných v estonském závodě Lasita Maja je řada domků Gotland v provedeních:

Výběr je opravdu rozmanitý. Všechny zahradní domky a chatky jsou vyráběny v síle stěn 40mm. Okna a dveře je možné otočením přední stěny domečku namontovat zrcadlově, přičemž otevírání dveří zůstává nezměněno. Také u typů s bočním oknem lze osadit okno na pravou i levou stěnu. V případě, že si zákazník vybere variantu bez okna – je možné si okno dokoupit.

Okna jsou ve standardu ze sklem a lze je otevírat i vyklápět. Viz přiložený obrázek.

Výška stěny je 205 cm přičemž výška v hřebeni střech zahradní chatky je 257 cm. Přesah střechy u některých variant je až 150 cm a vytvoří Vám tak efektní zastřešení před vchodem do této chatky.

K domku je možné si doobjednat přístřešek, který je standardně v rozměru chatky je kontinuální napojen na střechu jako je i na realizaci na příslušném obrázku. Samozřejmostí je i montáž přístřešku na opačnou stranu. Vše je na chatce dle přání zákazníka.

Zahradní domek Gotland se dá postavit jednak na zámkovou dlažbu, betonovou desku – a jednak i na dřevěný rošt a zemní vruty. Příklad dřevěného roštu vidět na dalším obrázku.

Dřevo zahradního domku je vždy do hladka obroušené a je nutné ho po montáži natřít. Námi doporučené nátěrové hmoty značky Remmers naleznete ZDE.

Orlando plán zahradní chatky

1. část: Rozměr základního domečku a zahradní chatky.

Ako naplánovať chatku. Koľko máme / potrebujeme miesta.

Blog výběr zahradního domku

2. část Výběr zahradního domku a garáže

Ako vybrať správnu veľkosť domčeku. Aká sila materiálu je vhodná pre Váš rozmer a spôsob použitia.

Tampa chatka s přístřeškem

27. Zahradní domek Tampa

s přístřeškem a zadní stěnou.

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás