Zahradní chatka s přístřeškem NEW YORK


chatka New York
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 300×300 cm + 380 cm terasa
  • Obsah:  bez podlahy
  • Dveře: 149 x 195 cm
  • Síla materiálu: 34 mm

Cena : 119.900,- Kč vč. DPH

(v nabídce i zrcadlová verze)

Cena za podlahu a podkl. laty v domku 9.900,- Kč. vč. DPH

Boční plná stěna: 8.000 Kč vč DPH

Zahradní chatka s přístřeškem NEW YORK

Zahradní chatka s přístřeškem NEW YORK je vhodná k domu na odpočinek – a jako sklad. Nabízejí bezmála 9 m2 prostoru, který je možné využít k posezení a uskladnění nářadí či příslušenství v zahradě. Domek má také  jako součást přístřešek 10,4m2, který obsahuje také zadní stěnu.

Přístřešek lze umístit i zrcadlově.

Chatka obsahuje vysoce kvalitní dvoukřídlé dveře, které Vám umožní využití vnitřního prostoru. Je vyráběn je z předsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou samozřejmě okna, dveře, kování a zámek s klíčem. Dodáváme ho v provedení 34mm. Podlaha za příplatek.

Zahradní chatka  s přístřeškem Ivana 275 je a j ve variantách : domek KENZO , domek WALTER

V našich blozích o montovaných zahradních domcích vám poradíme.

Blog 9.: Chatka s přestřešením St. Louis

Je aktuálně nejžádanějším typem zahradní stavby k rodinnému domu. Poskytuje nejen možnost skladování zahradního příslušenství, ale také plochu pro odpočinek či posezení.

Můžete zvolit různé druhy dlažeb a jejich barev. Nebojte se experimentovat. Zákazníci si zvolili pod chatku Novia 275 plus velmi pěknou hnědou barvu dlažby. Jak vidíte na přiložené fotce – i tato barva výborně zapadne ke koloritu této zahradní stavby.

Blog 15: Zahradní domky s přístřeškem.

Zahradní chata s přestřešenou terasou TAMPA a obecně domky s přístřeškem jsou velmi praktickým řešením zahradní chatky k Vašemu domu

Než Vám představíme některé oblíbené typy zahradních chatek s přístřeškem rádi bychom se zastavili na základové desce. Doporučujeme Vám provedení zámkové dlažby, která celkově je velmi efektní a zejména trvanlivá. Je na Vás jakou barvy dlažby vyberete. Takto připravená základová deska může být i místo dřevěné podlahy v domku. Určitě oceníte její trvanlivost.