Dřevěný bazén S-JOY


Zahradní bazén S-JOY
Dřevěný bazén S-JOY
  • Materiál: Skandinávský masiv – Borovice
  • Rozměr: 355×307 cm x 116 cm
  • Síla materiálu: Drevená konštrukcia o sile 45mm
  • Navíc zdarma:  tlaková impregnace AquaStop, záruka 2/5 let

Cena s DPH:

69.900,- Kč -bez filtrace
77.000,- Kč – s filtrací

  • Obsah dodávky bazénu – standard: Dřevěná konstrukce, lepená bazénová vana, kotvící prvky, Skimer napouštěcí šachata, vypouštěcí triska, podkladní geotextilie na stěny, kotevní šrouby, vnější dřevěné schody, chromové vnitřní schody
  • Obsah dodávky bazénu – za příplatek: Filtrační systém, barevné osvětlení, letní krycí plachta, zimní krycí plachta, kryty rohů plastu nebo kov

Dřevěný bazén S-JOY 355 za skvělou cenu

Dřevěný bazén S-JOY 355 je praktické a cenově dostupné řešení domácího koupání pro menší zahrady a rodinné domy a také k našin zahradním chatkám a domečkům. Jednoduchá instalace, kterou zvládne každý domácí kutil vyžaduje opravdu jen základní nářadí.

Bazén je ideální položit na zpevněnou plochu jako je zámková dlažba nebo betonový potěr. Při přípravě základu je nejdůležitější připravit rovnou plochu. V případě, že chcete bazén uložit na travnatou plochu, je třeba trávu a kořeny odstranit a zeminu vyrovnat pískově-cementovou stabilizační hmotou, která zpevní a vyrovná základ. Také lze spodek bazénu a boky podložit styrodurem.

Bazén lze zapustit i do země pokud se dodrží forma izolace stěn.

Vlastní bazén oddělujeme od základu fólií a geotextilií

I když je dřevo již v základu ošetřeno tlakovou tinkturou AQUA-STOP po celém povrchu, je třeba během montáže nebo před montáží ošetřit jednotlivé dřevěné části olejovými barvami na bazény. Tyto vylepší celkové vlastnosti Vašeho příštího bazénu.

Vlastní montáž bazénu je již vysoce intuitivní a vystačíte si z přiloženým návodem k montáži.
K základnímu výrobku je možné doobjednat si nejen výkonnou filtraci, ale také solární plachtu, či zimní překrytí. Také Vám doporučujeme efektní barevné osvětlení bazénu, které ještě více zvýrazní Váš bazén během večerních grilovaček.

Dřevěný bazén S-JOY je dostupný s modrou, bledou nebo šedou bazénovou vložkou.

Bazén lze zapustit i do země i ve svahu a vytvořit si tak více možností pro jeho umístění.