Moderní zahradní domek Brighton 44


Moderni zahradni domek , sedlová sřecha
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 520 cm x 370 cm (19,24 m2)
  • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
  • Dveře: 159 x 196 cm
  • Okno: 56 x 179 cm
  • Okno: 101 x 179 cm
  • Síla materiálu: 44 mm

Cena s DPH: 159.000 Kč

(k dispozici je také zrcadlová verze)

Moderní zahradní domek Brighton 44

Moderní zahradní domek Brighton je chatka pro náročnějšího klienta v provedení materiálu 44mm. Domek je možné poskládat také zrcadlově – tak aby se co nejvíce hodil do vaší zahrady. Vyroben je z krásného 44mm masivního dřeva, který dodává stavbě luxusní vzhled. Jedná se o jednoprostorový domek, který může sloužit i jako letní kuchyně nebo kancelář. Velká okna dodávají interiéru dostatek světla. Skla domku jsou vakuové s izolačním dvojsklem. Montáž je možné provést i zrcadlově.

Domek Brighton najdete také ve variantě s terasou pod názvem TURQUAY

Způsob objednávky chatek:

Snažíme se aby komunikace s námi byla vždy jednoduchá, jasná a přímá. Na základě Vaši mailové nebo telefonické poptávky vypracujeme vždy nezávaznou nabídku, která obsahuje naceněné služby dle Vašeho přání. Pokud máte zájem např. o montáž, střešní šindel – každá položka je naceněna zvlášť. Vy jste ten, který si poskládá objednávku dle vlastního uvážení.

Na základě telefonického nebo mailového kontaktu Vám bude vypracována nabídka. Tato obsahuje ceny s DPH a termín dodání

Konzultace nabídky … většinou probíhá telefonicky (příp. mailem), osobní návštěva v kanceláři v Brně, nebo v Prostějově kde můžete vidět i vzorové domky.

Odsouhlasení nabídky ze strany zákazníka. Jedná se o jednoduché potvrzení mailem. Odsouhlasíme  Vaši nabídku a následně objednáme domeček a následující služby: doprava, montáž atd.

Blogy o zahradních chatkách

18 – Zahradní domek Balmoral – prostor pro odpočinek ve Vaší zahradě

Představujeme Vám další z našich zahradních domků od Lasity – Balmoral. Krásný prosklený zahradní domek v provedení 44mm.

16 – Garáže pro Vašeho čtyřkolového miláčka od Lasity

V následujícím blogu bychom Vám rádi představili naše dřevěné garáže. Jsou velmi rychlým a ekonomickým řešením pro naše klienty.