Zahradní domek s terasou Amarillo


Zahradní domek s terasou Amarillo
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 330x330cm +380 cm terasa
  • Obsah:  bez podlahy
  • Dveře: 149 x 185 cm
  • Síla materiálu: 28 mm

Cena s DPH: 94.500,- Kč

Podlaha v domku: 12.000,-Kč

(k dispozici je také zrcadlová verze)

Zahradní domek s terasou Amarillo

Zahradní domek Amarillo s terasou je vhodný pro dům a zahradu za domem, a pro zahrádkářskou oblast – nebo pro chatu.  Zahradní domek nabízí 12,5 m2 vnitřního prostoru, který lze využít pro skladování materiálu, nářadí. K domu patří také kůlna o rozloze 12,5 m2, která obsahuje zadní stěnu.  Součástí zahradního domku Amarillo s terasou jsou samozřejmě dvoukřídlé skládací dveře, které umožňují další využití vnitřního prostoru. Je vyroben z předsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou samozřejmě okna, dveře, kování a podlahové krytiny, zámek s klíčem. Dodává se v provedení 28 mm.

K zahradnímu domku je možné objednat přístřešek, který prodlouží střechu o 120 cm z boku (nebo dle vašeho přání na zakázku). Přístřešek a terasa jsou vidět v našich realizacích.

V nabídce máme několik zahradních domků s přístřeškem pro auto. Jejich popularita stále roste a není divu. Jedná se o kompaktní kabiny, které se velmi dobře hodí k moderním budovám s plochou střechou.  Variace je opravdu vynikající, protože je lze sestavit zrcadlově bez úprav. Stačí se rozhodnout při montáži.

Blog o zahradních chatkách a domcích

15 – Zahradní domky s přístřeškem

Zahradní domky s kůlnou jsou velmi praktickým řešením zahradního domku pro váš domov.

14 – Novinky 2019 na našich webových stránkách wood-domy.eu

V tomto blogu bychom vám rádi představili některé z nových domů Lasita, které jsme zařadili do naší nabídky pro rok 2019.

13 – Představení modelu BRAVA 44

Praktický zahradní domek s velkou krytou terasou . Ideální letní typ pro jarní, letní, ale i podzimní rekreaci. Základní konstrukce tohoto domku je dodávána s domkem bez kůlny na nářadí. Na přání zákazníka byla stavba zahradního domku realizována s touto úpravou.

12 – Nebojte se stavět zahradní domky.

Často dostáváme dotazy, v jakých podmínkách je možné postavit zahradní chatku. Na tuto otázku samozřejmě neexistuje jednoznačná odpověď.