Moderní bioklimatická hliníková pergola DELUX


Hliníková pergola DELUXE bilá
Moderní bioklimatická hliníková pergola DELUX

  • Materiál konstrukce: hliník, sloupky 111x111mm
  • Materiál střešních lamel: hliník
  • Úhel náklonu lamel 0- cca 90 stupňů v jednom směru
  • Rozměr: 300 cm x 300 cm / 250 cm výška – SKLADEM
  • Rozměr B340: 300 cm x 400 cm / 250 cm výška
  • Rozměr C360: 300 cm x 600 cm / 250 cm výška
  • Obsah: spojovací materiál kotevní deska, klika
  • Váha 4 balíky ve váze 25-50kg
  • Barva v tónu RAL antracit (cca 7015 ) , OFFWHITE (cca 9016)

Cena a rozměr A3x3m : 87.900,- Kč vč. DPH

Při objednávce rozměru 3x3m textilní stěna za 50%, nebo při kombinaci pergola + textilní stěna – montáž zdarma

Cena a rozměr B3x4m: 104.900,- Kč vč. DPH

Cena s rozměr C3x6m: 155.000,- Kč vč. DPH

Cena a rozměr D3,6x3m : 102.000,- Kč vč. DPHModerní bioklimatická hliníková pergola DELUX

Moderní bioklimatická hliníková pergola DELUX je nejvyšší v řadě našich bioklimatických pergol. Je navržena pro vnější povětrnostní podmínky. Systém výklopné pergoly umožňuje pod pergolou DELUX sedět stejně ve stínu nebo na slunci. Jak Vám v danou chvíli vyhovuje a jakou máte náladu. Sklopením lamel můžete okamžitě uzavřít střechu, která Vás výrazně ochrání před deštěm. Mirador DELUX je odolný vůči síle větru 90 km/h. Nevadí mu sníh a zimní období.

Na rozdíl od řady  pergol Klasik a BASIC, které mají lamely z pozinkovaného plechu, DELUX má také lamely z hliníku.

Pozor: v zimním období během sněžení nebo při předpovědi sněžení otevírejte rolety ve svislé poloze, aby nedošlo k poškození vaší pergoly.

Moderní bioklimatická hliníková pergola s otočnou ocelově – pozinkovanou lamelovou střechou je vhodná zejména pro lidi, kteří chtějí trávit více času na zahradě v exteriéru. Lidi, kteří si rádi vychutnávají léto venku ve stínu, kde tráví svůj volný čas. Pergolu lze podle potřeby otevírat v různých úhlech náklonu. V pěkném počasí lze střecha otevřít a slunce svítí přes otkloněné lamely. Slunce, ale zejména světlo se tedy dostane nejen na terasu, ale v případě, že je pergola v těsné blízkosti oken světlo proniká i do interiéru, který je tím pádem krásně osvětlen. V případě nepříznivého počasí. nebo v případě příliš silného slunce lze lamelovou střechu pergoly mechanicky uzavřít. Vytvoří se tak rovná plocha s odvodovými kanály pro vodu. Střecha spolehlivě ochrání před nepřízní počasí a před slunečními paprsky. Nehledě od praktických výhod, pergola působí moderně, vzdušně a elegantně. Stane se optickým zvýrazněním každé nemovitosti.

Bioklimatická pergola je vhodná i zahradním chatkám řady DOMEO

Hliníková pergopla Mirador byla oceněna cenou za design reddot winter 2020

Pergolu můžete vybavit i dalšími doplňky jako je boční stěna vyrobená jako hliníková lamela, která se napevno připevní k pergole a oddělí Vám prostor a zajistí soukromí například od Vašich sousedů.

Textilní stahovací clona je částečně průhledná, ale dostatečně hustá aby Vás chránila před sluncem a částečně i před deštěm. Je nastavitelná ve výši, kterou právě potřebujete.

Doprava pergol ,  expedice a manipulace:

Základní pergola je balena obvykle ve čtyřech krabicích, který jejich váha je od 25-60 kg. Takže celková manipulace vykládka je jednoduchá a stačí na ni 2 osoby. Po otevření krabic najdete perglu zabalenou po jednotlivých kusech, takže jednotlivé díly jsou ve váze řádově do 10kg