Krásna chatka CUBE DOMEO 7 s přístřeškem


Chatka CUBE doménu 7 s přístřeškem. Novinka ve světě zahradních chatek, Moderní tvar krychle nebo kvádru.
  • Materiál: severský smrek
  • Rozměr: 300 cm x 400 cm + 195 cm Terasa
  • Dveře: 158x 198 cm  – dvojsklo hliníkové rámy
  • Okno: 60 x183 cm , 117×183 cm – dvojsklo hliníkové rámy
  • Síla materiálu: 44 m

Cena s DPH: 279.000,- Kč

(k dispozici je také zrcadlová verze)

Moderní chatka CUBE Domeo 7 s přístřeškem

Moderní a luxusní zahradní domek s přístřeškem pro náročného klienta. Okna a dveře jsou vyrobeny z hliníkových profilů a splňují vysoký standard kvality. Skla jsou vakuové. Chatka patří do série CUBE, které jsou moderním trendem v architektuře zahradních staveb.

Dřevo stavby natřete ihned po montáži.

Kvalitní nátěr chrání Vaše dřevo dlouhodobě proti UV, škůdcům, červotočům, ale i proti hnilobě. Námi doporučená je lazura Remmers obsahuje všechny tyto složky v jedné nátěrové hmotě. Pro více informací klikněte na technické informace.

Moderní chatka CUBE DOMEO 7 s přístřeškem – varianty: Dormeo 3Dormeo 4

Zahradní chatky a domky z našeho sortimentu pocházejí od lídra ve výrobě zahradních chatek LASITA Maja. Použité dřevo na výrobu chatek je ekologicky ošetřeno a má certifikát FSC. Vlastní výroba domků splňuje náročné ISO normy. Dopravu a montáže zajišťujeme našimi stálými vyškolenými pracovníky. Stovky úspěšných realizaci jsou naši nejlepší reklamou. Proto i více než 50% našich zákazníků k nám přichází  na základě referencí od majitelů již zrealizovaných domků.

Způsob objednávky:

Snažíme se aby komunikace s námi byla vždy jednoduchá jasná a přímá. Na základě Vaši mailové nebo telefonické poptávky vypracujeme vždy nezávaznou nabídku, která obsahuje naceněné služby dle Vašeho přání. Pokud máte zájem např. o montáž, střešní šindel – každá položka je naceněna zvlášť. Vy jste ten, který si naskládá objednávku dle vlastního uvážení.

Na základě telefonického nebo mailového kontaktu Vám  vypracujem nabídku. Tato obsahuje ceny s DPH a termín dodání.

Konzultujeme nabídky … Probíha to většinou telefonicky (příp. mailem). Osobní návštěva je možmá v kanceláři v  Prostějově kde můžete vidět i vzorové domy

Odsouhlasení nabídky ze strany zákazníka. Jedná se o jednoduché potvrzení mailem.

Také my potvrzujeme nabídku a objednáváme domeček a následující služby: doprava, montáž atd.