Chatka s terasou Luna 2


Smrkový srubový zájradný domek s teradou oknem a dveřmi
Terasa je součástí základní ceny domku
  • Materiál: severský smrk
  • Rozmer: 360 cm x 360 cm + 140 cm terasa
  • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
  • Dveře: 149 x 185 cm
  • Okno: 56 x 179 cm
  • Okno: 88 x 99 cm
  • Síla materiálu: 28 mm
  • Včetne terasy:

Cena vč. DPH  : 87.000,-Kč

Zimní AKCE : 75.000,-Kč

(k dispozici je také zrcadlová verze)

Chatka s terasou LUNA 2

Luna 2 je  chatka s terasou pro každého. Vyrábí se v provedení o síle dřeva 28mm. Domek je možné skládat i zrcadlově, aby se co nejlépe hodil pro potřeby Vaší zahrady. Terasa dodává stavbě příjemný vzhled.

Poskytuje příjemné místo pro Váš odpočinek. Luna 2 s terasou je jednoprostorový domek, který bývá často využíván jako letní kuchyně, nebo sklad k domu a zahrádce. Dvě okna dodávají interiéru zahradní chatky dostatek světla. Jak již bylo výše zmíněno, montáž je možné provést i zrcadlově. Velmi žádaná je i terasa která, poskytuje příjemné posezení a ochranu před sluncem zejména v letních měsících.

Zahradní domek s terasou Luna 2 je možné umístit nejen na klasickou základovou desku, ale i na zemní vruty a rošt.

Blog: Mnoho našich budoucích zákazníků nám volá a píše na FACEBOOK stránku a Instagram. Nemá totiž přesnou představu – jaký zahradní domek zakoupit. Potřebují poradit a zkonzultovat svou volbu. Proto jsme zřídili blogovou stránku, kde zveřejňujeme rady a postřehy důležité při výběru zahradního domku a chatky. Obecně platí, že naše srubové chatky, domky a garáže mají dobrý poměr ceny a využití. Výhodou dřevěných chatek je rychlá stavba, přičemž základní chatku např. o rozměru 12m2 máte postavenou za den. Zkrátka je to velmi dobré řešení za zajímavou cenu.

7 – Montáž zahradní chatky na betonovou dlažbu

Zámková dlažba je z pohledu lehké stavby, kterou zahradní chatka bezpochyby je ideální řešení.

6 – Náter záhradní chatky

Cosi o nátěrech. Zahradní domek máme poskládaný a třeba ho řádně ošetřit. Vnější prostředí ovlivňuje chatku hned od začátku.