Zahradní domek Wibo 300


Zahradní domek Wibo 300
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 300 cm x 425 cm (12,35 m2)
  • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
  • Dveře: 78 x 185 cm
  • Síla materiálu: 28 mm

Cena s DPH: 63.000,-Kč

Doplňky:
Boční plná stěna: 7.000 Kč vč DPH

(v nabídce i zrcadlová verze)

Zahradní domek Wibo 300

Je vyroben z 28mm smrkového dřeva, které bylo vytěženo na severu v Estonských horách. Domek má certifikát FSC. Vytěžené území bylo znovu zalesněné. Chatka Wibo je malá zahradní stavba, která se hodí do zahrady k rodinnému domu či chalupě .. Přístřešek poskytuje dostatečný stín pro odpočinek a domeček samotný disponuje dostatkem místa na uskladnění základních potřeb, které u domu a zahradě potřebujete. Zahradní domek Wibo lze smontovat i zrcadlově.

Technické informace

Nesmíme zapomínat ani na kvalitní nátěr a odpovídající střešní krytinu. Na střechu doporučujeme kanadský šindel od osvědčeného výrobce. Pryskyřičný šindel je svou váhou přiměřený konstrukčním a statickým potřebám této dřevěných chatek o síle 28mm

Jako nátěrovou hmotu my používáme Remmers. Je to vícesložková nátěrová hmota. Samozřejmě je možné chatku ošetřit i jiným kvalitním nátěrem Na trhu je dostatek různých kvalitních značek.

Blog o zahradních chatkách:

13 – Predstavujeme Vám chatku BRAVA 44

Praktická záhradná chatka s veľkou prestrešenou terasou . Ideálny letný typ  na jarnú, letnú ale aj jesennú rekreáciu. Základné riešenie tejto chatky pochádza s domčeku bez náraďovne. Na prianie zákazníka bola stavba záhradného domčeku  zrealizovaná s touto úpravou.

11 – Predstavujeme Vám našu klasiku . Záhradnú chatku Adelína

Adelína je jednoduchá záhradná chatka v prevedení odklápacie okno a dvoj dvere.