CUBE dřevěný ateliér Domeo 3V2


Cube dřevěný ateliér DOMEO 3v2 natur
Cube dřevěný ateliér DOMEO 3v2 natur
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 402 cm x 589 cm rozmer s terasou
  • Dveře: 304 cm x 203 cm
  • Dveře: 204 cm x 203 cm
  • Dveře: 84 cm x 196 cm
  • Okno: 2 x 100 cm x 202 cm
  • Síla materiálu: 44 mm

Cena s DPH: 329.000,- Kč

Zimní AKCE : 267.000,-Kč JARNÍ AKCE

(k dispozici je také zrcadlová verze)

CUBE dřevěný ateliér Domeo 3V2

Moderní a světlý zahradní domek. To je CUBE dřevěný ateliér Domeo 3V2 s velkými okny z ALU profilů a s vakuování okny. Je vhodný jako zahradní stavba do každé moderní zahrady. Součástí domu je i dřevěná terasa pod přestřešení. Série Domeo se vyrábí v estonské firmě Lasita Maja ve vícero variantách a rozměrech. Koncept ateliérú s dostatkem světla je vhodný jako zahradní jídelna, nebo místo pro tvůrčí dílny.

Cube dřevěný ateliér Domeo 3v2 lze umístit na betonovou doku, a také na zámkovou dlažbu.

Na střechu ateliéru doporučujeme asfaltové pásy, plechovou krytinu, případně kanadský šindel. Naopak nedoporučujeme těžké betonové a cihlové krytiny.

Atelier natřete ihned po montáži.

Kvalitní nátěr Vám ochrání dřevo proti nejen ÚV, škůdcům, červotočem, ale i proti hnilobě. Kvalitní je Barva Remmers, která obsahuje všechny tyto složky v jedné nátěrové hmotě. Pro více informací klikněte na technické informace.

Varianty produktu:

Dřevěný ateliér DORMEO 4

Náter chatky

Kvalitní nátěr neplní jen estetickou funkci. Je velmi důležitý před ochranou dřeva proti povětrnostním vlivům a vůči škůdcům. Současný trh nabízí obrovské množství různých nátěrů. Ne všechny jsou však vhodné pro zahradní stavby. Každopádně je několik renomovaných domácích a zahraničních výrobců barev, jejichž produkty můžete používat.

My doporučujeme Remmers – což je německá ověřená značka. Její výhodou je, že jedním nátěrem dokážete dřevo ošetřit vůči hnilobě, UV záření, parazitům a dalším vnějším vlivům.

Na střechu používejte lehkou krytinu. Střecha, asfaltové pásy a kanadský šindel. Střecha není dimenzována na těžké betonové krytiny.