Luxusní zahradní domky Orkney 1


Moderni srubova zahradni stavba s pultovou střechou
  • Materiál: severský smrk
  • Rozěr: 520 cm x 390 cm (19,49 m2)
  • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
  • Dveře: 159 x 196 cm
  • Okno: 2x 56 x 179 cm
  • Síla materiálu: 44 mm

Cena s DPH: 195.000 Kč

(V nabídce i zrcadlová verze)

Luxusní zahradní domky Orkney 1

Orkney zahradní domek v 44mm provedení výborně naplňí Vaše potřeby moderní zahradní stavby. Nabízejí přirozené řešení zahradní stavby k modernímu domu. Síla zvoleného materiálu koresponduje s kvalitou výrobku. Zahradní domek Orkney nabízí 19,9m2, vhodného k uskladnění zahradních potřeb. Tento typ zahradních domků je možné také využívat jako oddechový prostor pro Vás i Vaši rodinu. Nebo se dá využít jako letní kuchyně. Oceníte praktické dvojdveře, které usnadňují manipulaci při používání domku. Domek je vyráběn zpředsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem. Dveře a okna jsou vybavena izolačním dvojsklem!

Blog o zahradních chatkách:

Mnoho našich budoucích zákazníků nám volá či píše na naši FACEBOOK stránku. Zákazníci nemají přesnou představu – jaký zahradní domek objednat. Potřebují poradit případně konzultovat svou volbu s odborníkem.

Proto jsme se rozhodli zřídit tuto stránku, kde postupně budeme zveřejňovat rady a postřehy důležité při výběru zahradního domku a chatky.

Obecně platí, že srubové chatky domky a garáže mají ideální poměr ceny a využití. Velkou výhodou je i velmi rychlá stavba, přičemž základní chatku např. o rozměru 12m2 máte postavenou za jeden den. Zahradní a rekreační domky můžete v případě nutnosti rozebrat. Dále je můžete převést na jiné místo a znovu složit. Zkrátka je to velmi dobré řešení za zajímavou cenu.

Blog zahradních domků pravidelně aktualizujeme a rozšiřujeme.