Blog 10. Představujeme Vám chatku Aruba s valbovou střechou.

Chatka Aruba s valbovou střechou  – Práce pro  odborníky.

Tak co na tuto chatku říkáte? Je krásná. Aruba je moderní opravdu dokonalá zahradní chatka s  valbovou střechou. Ideálně se hodí do zahrady s k moderní zástavbě.

Tento zahradní domek zaujme nejen svým designem, ale i praktičností. V jedné stavbě získáte najednou chatku s oddychovou zónou, sklad nářadí, nebo čehokoliv pro Vaši zahradu. Nakonec Vám zahradní domek nabídne příjemné posezení na terase. To vše dostáváte v jednom balíčku.

Chatka má celkový rozměr 300x700cm a je vyrobena ze severského smrku o síle 44mm. Tato tloušťka materiálu poskytuje nejen dobré konstrukční vlastnosti, ale i skvělý design zahradní chatky. Jak je vidět na přiložených půdorysech chatek, Chatka lze objednat ve variantě „A“ nebo „B“, tedy s terasou vpravo nebo vlevo.

Při výrobě zahradní chatky Aruba Estonský výrobce Lasita Maja myslel na opravdu všechny detaily. Použité jsou pouze nejkvalitnější materiály, moderní a přesné NC stroje. Výsledek vidíte iv nádherné skladbě valbové střechy.

Stavba zahradní chatky Aruba s valbovou střechou patří k těm složitějším.

Domek je možné objednat a smontovat i svépomocí, ale pokud nemáte praxi se dřevem – doporučujeme Vám spolehnout se na našich montérů.

Střecha je základ a jste v suchu

Doporučujeme Vám kanadský šindel … tedy asfaltovou krytinu, kterou máme na tomto druhu zahradních chatek velmi dobře ověřenou.

Také správný nátěr barvy je základem dlouhé životnosti Vaší zahradní chatky. My pracujeme se značkou Remmers, jejíž katalog lazur naleznete ZDE.

Jak je v přiložených fotkách vidět. Chatky je možné stavět jak na betonovou desku, zámkovou dlažbu. Stejně dobře domek ARUBA vypadá i na dřevěné konstrukci osazené na zemních šroubech.

Tak co … už jste se rozhodli? Zkrátka a jednoduše. Aruba je zahradní domek, který posune Vaši zahrádku nebo odpočinkovou zónu např. s bazénem na zcela jinou úroveň. Chatka se Vám neomrzí a přiroste Vám k srdci – tak jako přirostla k srdci nám.

zahradnidomky
Orlando plán zahradní chatky

1. část: Rozměr základního domečku a zahradní chatky.

Ako naplánovať chatku. Koľko máme / potrebujeme miesta.

Blog výběr zahradního domku

2. část Výběr zahradního domku a garáže

Ako vybrať správnu veľkosť domčeku. Aká sila materiálu je vhodná pre Váš rozmer a spôsob použitia.

Tampa chatka s přístřeškem

27. Zahradní domek Tampa

s přístřeškem a zadní stěnou.

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás