Blog 10. Představujeme Vám chatku Aruba s valbovou střechou.


Aruba 3 Blog  zahradní domek

Chatka Aruba s valbovou střechou  – Práce pro  odborníky.

Tak co na tuto chatku říkáte? Je krásná. Aruba je moderní opravdu dokonalá zahradní chatka s  valbovou střechou. Ideálně se hodí do zahrady s k moderní zástavbě.

Tento zahradní domek zaujme nejen svým designem, ale i praktičností. V jedné stavbě získáte najednou chatku s oddychovou zónou, sklad nářadí, nebo čehokoliv pro Vaši zahradu. Nakonec Vám zahradní domek nabídne příjemné posezení na terase. To vše dostáváte v jednom balíčku.

půdorys zahradní chatky ARUBA 3A
půdorys zahradní chatky ARUBA

Chatka má celkový rozměr 300x700cm a je vyrobena ze severského smrku o síle 44mm. Tato tloušťka materiálu poskytuje nejen dobré konstrukční vlastnosti, ale i skvělý design zahradní chatky. Jak je vidět na přiložených půdorysech chatek, Chatka lze objednat ve variantě „A“ nebo „B“, tedy s terasou vpravo nebo vlevo.

detail ukotvení pro zahradní domek
detail ukotvení pro zahradní domek
Zahradní chatky Lasita Maja
Chatky Lasita Maja
Valbová střecha zahradního domku
Výstavba záhradního domku Aruba
Výstavba záhradního domku Aruba 3

Při výrobě zahradní chatky Aruba Estonský výrobce Lasita Maja myslel na opravdu všechny detaily. Použité jsou pouze nejkvalitnější materiály, moderní a přesné NC stroje. Výsledek vidíte iv nádherné skladbě valbové střechy.

Výstavba zahradní chatky na betónové plato
Výstavba zahradní chatky na betónové plato
#Realizacezehradnichatky
Realizace zehradni chatky na zemní vruty Aruba
#Zahradnidomek
Záhradní domk ARUBA 3

Stavba zahradní chatky Aruba s valbovou střechou patří k těm složitějším.

Domek je možné objednat a smontovat i svépomocí, ale pokud nemáte praxi se dřevem – doporučujeme Vám spolehnout se na našich montérů.

kanadský šindel
kanadský šindel
Chatka Aruba po aplikaci náteru
Chatka Aruba po aplikaci náteru

Střecha je základ a jste v suchu

Doporučujeme Vám kanadský šindel … tedy asfaltovou krytinu, kterou máme na tomto druhu zahradních chatek velmi dobře ověřenou.

Také správný nátěr barvy je základem dlouhé životnosti Vaší zahradní chatky. My pracujeme se značkou Remmers, jejíž katalog lazur naleznete ZDE.

Jak je v přiložených fotkách vidět. Chatky je možné stavět jak na betonovou desku, zámkovou dlažbu. Stejně dobře domek ARUBA vypadá i na dřevěné konstrukci osazené na zemních šroubech.

Tak co … už jste se rozhodli? Zkrátka a jednoduše. Aruba je zahradní domek, který posune Vaši zahrádku nebo odpočinkovou zónu např. s bazénem na zcela jinou úroveň. Chatka se Vám neomrzí a přiroste Vám k srdci – tak jako přirostla k srdci nám.

zahradnidomky