Blog 16. Garáže pro Vašeho čtyřkolového miláčka od Lasity Maja


Dřevěné montované garáže
Dřevěné montované garáže

V následujícím blogu bychom Vám rádi představili naše dřevěné montované garáže, které jsou velmi rychlým a ekonomickým řešením pro naše klienty.

Montované dřevěné garáže se dodávají ve standardu bez podlahy. Tuto tvoří už připravená základová deska nebo zámková dlažba.

Stylová garáž PANAMA

V základ je garáž v provedení s 2krídlovými dřevěnými dveřmi. Za příplatek je možné dokoupit i garážová výklopná vrata. Stylové provedení je vhodné zejména k modernímu bydlení.

Garáž - sklad. Moderní provedení zahradní stavby
Garáž – sklad. Moderní provedení zahradní stavby
Garáž - sklad PANAMA
Garáž – sklad PANAMA

Dřevěné montované garáže pro 2 auta HAVAII

Velmi pěkný model odvozený od předchozí garáže Panama, ale tentokrát pro dvě auta v kombinaci s dílnou, nebo „kumbalam“ na cokoli. Vhodné barevné provedení Vám ještě více zvýrazní eleganci tohoto produktu.

Dvoj garáž HAVAII
Dvojgaráž Hawaii realizace
Dvojgaráž PANAMA
Dvojgaráž HAVAII

Garáž CAMBERRA

Jednoduchá elegantní garáž s rovnou střechou. Boční okna velmi pěkně prosvětlují vnitřní prostor garáže. K dodání je s výklopnou bránou.

Moderní montovaná garáž
Moderní montovaná garáž

Garáž NEVIS

Klasická garáž v kombinaci s přístřeškem a odkládacím prostorem Garáž je možné objednat iv zrcadlovém provedení. Také je možné objednat klasickou nebo výklopná vrata.

Montovaná garáž - Nevis
Montovaná garáž – Nevis

Proč je důležitá základová deska pro dřevěné montované garáže?

Garáž musí stát na rovné a pevné ploše. Ideální pro tento účel je zejména betonová deska (10cm) s ocelovou výztuží o průměru 6 mm (Kari rohož). Může být použita i zámková dlažba, případně betonová dlažba (50x50x6cm).

Více najdete v technických informacích