Blog 16. Garáže pro Vašeho čtyřkolového miláčka od Lasity Maja

V následujícím blogu bychom Vám rádi představili naše dřevěné montované garáže, které jsou velmi rychlým a ekonomickým řešením pro naše klienty.

Montované dřevěné garáže se dodávají ve standardu bez podlahy. Tuto tvoří už připravená základová deska nebo zámková dlažba.

Stylová garáž PANAMA

V základ je garáž v provedení s 2krídlovými dřevěnými dveřmi. Za příplatek je možné dokoupit i garážová výklopná vrata. Stylové provedení je vhodné zejména k modernímu bydlení.

Dřevěné montované garáže pro 2 auta HAVAII

Velmi pěkný model odvozený od předchozí garáže Panama, ale tentokrát pro dvě auta v kombinaci s dílnou, nebo „kumbalam“ na cokoli. Vhodné barevné provedení Vám ještě více zvýrazní eleganci tohoto produktu.

Garáž CAMBERRA

Jednoduchá elegantní garáž s rovnou střechou. Boční okna velmi pěkně prosvětlují vnitřní prostor garáže. K dodání je s výklopnou bránou.

Garáž NEVIS

Klasická garáž v kombinaci s přístřeškem a odkládacím prostorem Garáž je možné objednat iv zrcadlovém provedení. Také je možné objednat klasickou nebo výklopná vrata.

Proč je důležitá základová deska pro dřevěné montované garáže?

Garáž musí stát na rovné a pevné ploše. Ideální pro tento účel je zejména betonová deska (10cm) s ocelovou výztuží o průměru 6 mm (Kari rohož). Může být použita i zámková dlažba, případně betonová dlažba (50x50x6cm).

Více najdete v technických informacích

Orlando plán zahradní chatky

1. část: Rozměr základního domečku a zahradní chatky.

Ako naplánovať chatku. Koľko máme / potrebujeme miesta.

Blog výběr zahradního domku

2. část Výběr zahradního domku a garáže

Ako vybrať správnu veľkosť domčeku. Aká sila materiálu je vhodná pre Váš rozmer a spôsob použitia.

Tampa chatka s přístřeškem

27. Zahradní domek Tampa

s přístřeškem a zadní stěnou.

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás