Moderní Ateliéry a kanceláře

Zahradní domky, chatky, chaty, garáže, přístřešky a terasy.

A to vše na jedné stránce.

Zobrazit více informací  

Moderní dřevěné zahradní ateliéry a kanceláře mají mnoho výhod, které z nich dělají ideální volbu pro domácí kancelář nebo kreativní prostor.

 

Moderní dřevěné zahradní ateliéry a kanceláře mají estetický a atraktivní vzhled  přirozený a teplý vzhled, který se perfektně hodí do jakéhokoliv zahradního prostředí. Dřevěné konstrukce je možné natírat a upravovat podle vlastních představ, což umožňuje dosáhnout jedinečný a osobní styl.

Moderní dřevěné zahradní ateliéry a kanceláře se vyznačují pohodlím a funkčností

 

Dřevo má dobré izolační vlastnosti, které udržují interiér příjemně teplý v zimě a chladný v létě. Samozřejmě u tohoto typu zahradní stavby je pro zvýšení tepelného komfortu vhodné zateplit střechu a podlahu. Moderní dřevěné zahradní ateliéry a kanceláře jsou plné přirozeného světla. Moderní designy často zahrnují velká okna, která poskytují dostatek přirozeného světla, čímž se vytváří příjemné pracovní prostředí.

Ekologičnost a udržitelnost

 

Dřevo je obnovitelný zdroj a jen málo výrobců používá dřevo z certifikovaných udržitelných lesů. Použití dřeva místo betonu nebo oceli může výrazně snížit ekologickou stopu stavby. Naše dřevěné zahradní domky jsou vyráběny v souladu s přírodou. Stromy, které se vytěží, se znovu vysazují. Proto na většině našich výrobků najdete certifikát FSC, který je zárukou ekologického vytěžení a zpětného zalesnění přírody. Co si z přírody bereme, to jí také vracíme.

Rychlá montáž a flexibilita záhradních staveb 

Moderní dřevěné zahradní ateliéry a kanceláře se často dodávají jako stavebnice, které je možné rychle a jednoduše smontovat. Kromě kanceláře nebo ateliéru může tento prostor sloužit i jako hostinský pokoj, dílna nebo místo pro relaxaci.

Praktickost a údržba – Nízké náklady na údržbu

Při pravidelné údržbě, jako je ošetření dřeva proti škůdcům a povětrnostním vlivům, zůstanou dřevěné konstrukce zahradních staveb  v dobrém stavu mnoho let.

Ekonomická výhodnost a cenová dostupnost

Existuje široká škála dřevěných ateliérů a kanceláří různých velikostí a cenových kategorií, což umožňuje najít vhodnou možnost právě pro vaše využití. Přidání zahradního ateliéru nebo kanceláře také může zvýšit hodnotu vaší nemovitosti.

Moderní dřevěné zahradní ateliéry a kanceláře jsou tedy nejen esteticky přitažlivé a ekologicky šetrné, ale také funkční a ekonomicky výhodné.

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás

Chcete informace hned?
Volejte ihned! A rovnou se zeptejte!
Denně od 8.00 do 20.00 hod
775 780 563
Máte dotazy?
Pro více informací vyplňte kontaktní formulář – odpovídáme do 24 hodin.
Nenašli jste co hledáte?
Hledáte atypický domeček? Napište nám.
Nezávaznou nabídku Vám vypracujeme už do 24 hodin!
Pokud Vám nepřijde odpověď do 24 hodin Váš dopit neprošel volejte prosím tel: 775 780 563 !
Máte zájem o nezávaznou kalkulaci na montáž, šindel a nátěr? (každou položku naceníme zvlášť)
Máte zájem o nezávaznou kalkulaci na montáž, šindel a nátěr? (každou položku naceníme zvlášť)