Rekreační zateplená chata do 25 m2

Zateplená rekreační chata

Rekreační chaty a mobilní domy v severském stylu jsou trendem v oblasti rychlého bydlení. U nás se staly fenoménem zejména rekreační chaty a malé obytné zahradní domy do 25m2. Montované stavebnicové rekreační chaty, které Vám nabízíme, jsou moderní a designově nadstandardně provedené rekreační stavby. Moderní design jde ruku v ruce s praktičností a užitkovostí těchto staveb za přiměřenou.

Rekreační zateplená chata do 25 m2
Rekreační chta SUMA

Rekreační chata do A FRAME SUMA 6x4m


Rekreační chata do 25 m2 SUMA (Áčko) Je letošní novinkou. Jedná se o luxusní provedení klasické dřevěné chaty typu A. Doménou je vzdušný obývací prostor, kterému dominuje prosklená přední stěna.

Schpindl zahradní dům do 25m2
Schpindl rekreační chataSchpind

Víkendová rekreační chata Schpindl 24m2


Víkendová rekreační chata Schpindl je o rozměru 24m2 a splňuje požadavky dnes moderního TINY bydlení. Krásně zapadne na jakýkoli pozemek.

chatky ze dřeva Caroline
chatky ze dřeva Caroline

Caroline GLD

Chata Caroline GLD – už teď ji milujete. Rekreační zahradní chatka patří k výrobkům, které poskytují kvalitní provedení zahradní a rekreační stavby. Caroline je chata ze dřeva, která se skvěle hodí na Váš rekreační pozemek.

Víkendový domek TAHITI
Víkendový domek TAHITI

Chata Tahiti 70

Chata Tahiti – budete ji milovat. Víkendová zahradní chata Tahiti patří k výrobkům, které poskytují luxusní provedení zahradní stavby. Nabízí 23m2 rozděleného prostoru do dvou přízemních částí a sníženého podkroví.

Domek ELBA
Zahradní rekreačni domek ELBA

Rekreační chatka ELBA

Rekreační domek Elba patří mezi nejprodávanější zahradní chatky z naši nabídky. Pro své ideální rozměry, pod 22,7m2, spadá do kategorie chatek, na které není nutné stavební povolení.

Rekreační domek Gotland
Rekreační stavba se smrku o síle 40mm

Rekrační zaheadní stavba Gotland

Rekreační chatka Gotland 7F je typ rozměrnější chatky v provedení 40mm. Výrobek poskytuje vysokou kvalitu provedení. 40mm stěny jsou mimořádně atraktivní řešení zahradní stavby.