Drevené záhradní domky na náradí

Dřevěný zahradní domek se skladem na nářadí
Rrealizace zahradního domku na rošt a vruty

Dřevěné zahradní domky na nářadí dodáváme již od roku 2009.

Výprodejní AKCE a DOPRAVA ZDARMA platí do 30.6.2024

 

Specializujeme se na kompletní dodávku a servis dřevěných chatek a domků. V rámci našich služeb nabízíme dopravu, montáž nátěr a jiné doplňkové služby jako montáž na rošt a zemní vruty.

Na naší stránce naleznete dřevěné zahradní domky na nářadí a zahradní chatky různých rozměrů a síly materiálů. Rozměry jsou od 6m2 do 36m2. Síla materiálu je od 28mm do 70mm. Na výrobu chatek standardně používáme ekologicky vytížený severský smrk. Toto dřevo je certifikováno systémem FSC. FSC je certifikát, který označuje výrobek, který byl vyroben ze dřeva, jehož stromy byly po kácení nahrazeny novou výsadbou.

Dřevěné Zahradní chatky jsou vyrobeny ve smyslu certifikovaných pravidel ISO 9001.

Jako jedna z mála firem montujeme zahradní chatky i na dřevěný rošt a zemní vruty.

Rošt zahradní chatky

Výhoda osazení montované chatky na dřevěný rošt a vruty, je že nemusíte připravovat základovou desku. Taková je tato varianta vhodná do míst, kde není možné klasickou betonovou desku či zámkovou dlažbu zrealizovat. Například ochranná pásma, atd. V rámci našich služeb nabízíme dopravu zdarma, dále také montáž chatek a kanadského šindele.

Také vnější nátěr realizujem osvědčenými barvami zn. Remmers. Při objednávce domku s nátěrem Vám odevzdáme stavbu vždy 2 krát natřenou a dokonale ošetřenou.

Montáž chatek zajišťují naši dlouholetí zaměstnanci, kteří jsou profesionálové.

Stavba proto postupuje rychle a s minimálním resp, nulovým důsledkem na prostředí ve kterém se realizace uskutečňuje. Není problém přenášet materiál v užších prostorách vedle domů, kde se auto či technika nedostane.

Každá chatka dostane svou střešní krytinu v rozsahu, který je předem se zákazníkem dohodnut. Standardně používáme Kanadský šindel nebo plechovou krytinu.

Pokládka šindlu na zahradní domek

Samozřejmě domeček si můžete objednat i bez doplňkových služeb a realizovat si jej svépomocí. Ke každé chatce je detailní montážní plán s obrázky

K našim ponukám Vám zašleme vždy i fotku realizace Vami požadovaného – případně příbuzného domku.

 

Kompletní nabídka zahradních chatek