Zahradní domky s podkrovím

Aktuální SLEVY a akce na dopravu ZDARMA platí do 31.7.2024

 

Díky našim montážním službám, které realizujeme po celé České republice můžete mít svůj zahradní domek rychle a bez starostí.

Zobrazit více informací

Zahradní domky s podkrovím: Ideální řešení pro funkční a pohodlný prostor na vaší zahradě

Zahradní domky s podkrovím představují skvělou volbu pro ty, kteří hledají praktický a komfortní prostor na své zahradě. Díky své konstrukci a designu nabízejí nejen prostor pro odpočinek a úložné možnosti, ale také dodatečnou výhodu v podobě podkroví, které lze využít například na spaní –  což je ideální pro hosty nebo pro děti, které chtějí zažít dobrodružství při přenocování na zahradě v zahradním domku. Alternativně lze podkroví využít jako úložný prostor pro sezónní vybavení, nářadí nebo jiné předměty, které potřebujete mít po ruce, ale ne přímo na očích.

Izolace střechy pro stabilní teplotu

Pokud se rozhodnete pro nezateplený zahradní rekreační domek s podkrovím, je důležité zvážit zateplení střechy. Zateplená střecha výrazně zlepšuje tepelnou izolaci, což znamená, že v domku bude příjemná teplota jak v zimě, tak v létě.

Aby byl pobyt v zahradním domku co nejpříjemnější, doporučujeme doobjednat ventilační okno do štítu. Toto okno výrazně zlepší cirkulaci vzduchu uvnitř domku a zajistí tak zdravější a svěžejší prostředí. V letních měsících přispěje k ochlazování interiéru, zatímco v zimě pomůže odvádět přebytečnou vlhkost.

 

Kvalitní materiály pro dlouhou životnost zahradního domku

Zahradní domky s podkrovím jsou vyrobeny z kvalitního severského smrku, což je materiál známý svou odolností a trvanlivostí. Síla materiálu začíná od 40 mm, což zajišťuje robustní konstrukci domku. Okna jsou vybavena vakuovaným dvousklem, které poskytuje vynikající tepelnou i zvukovou izolaci. Díky tomu si můžete být jisti, že váš zahradní domek bude pohodlný a tichý prostor pro práci i relaxaci.

 Ideální využití zahradních domků

Díky svým vlastnostem jsou zahradní domky s podkrovím ideální pro širokou škálu využití. Můžete je použít jako letní rekreační zahradní domky, kde budete trávit volné chvíle s rodinou a přáteli. Jsou také vhodné jako dílny, kde můžete realizovat své kutilské projekty, nebo jako kanceláře na zahradě, kde najdete klid a soustředění pro práci.

Celkově vzato, zahradní domky s podkrovím nabízejí funkční, pohodlné a stylové řešení pro všechny, kteří chtějí využít svou zahradu na maximum. Investice do kvalitního zahradního domku se vám vrátí v podobě mnoha let spokojeného užívání.

Zpět na Zahradní domky
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
Rekreacni stavba Murano 3
320 000 
420 000 
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
Moderní rekreační stavba Murano 1

Rekreační chatka – Murano 1

Rozměr: 390x 410 cm + terasa 110cm
295 000 
390 000 
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
Chata Tahiti-70

Chata Tahiti 70

Rozměr: 390 cm x 540 cm (21,06 m2)
275 000 
325 000 
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
Chata ze dřeva Caroline GLD

Chata ze dřeva Caroline GLD

Rozměr: 390 cm x 575 cm (21,66 m2)
170 000 
220 000 
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
Vikendova rekreacni chata Schpindl do 25m2
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
Rekreační chata A FRAME SUMA
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
Terasa k zahradní chatce

Terasa k zahradní chatce

Rozměr: 300×120 cm / 28mm, 360×120 cm / 40mm, 390×120 cm / 40mm, 485×120 cm / 40mm
Kontaktní formulář

Kontaktujte nás