Dřevěný zahradní domek Balmoral


Dřevěný zahradní domek Balmoral
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 380 cm x 530 cm (20,14 m2)
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dveře: 159 x 185 cm
  • Okno: 6x 71 x 122 cm (zboku len n ajednej strane)
  • Síla materiálu: 44 mm

Cena s DPH: 189.000,- Kč

Zimní AKCE : 147.000,-Kč

(k dispozici je také zrcadlová verze)

Dřevěný zahradní domek Balmoral

Dřevěný zahradní domek chatka Balmoral je typ rozměrnější zahradní chatky v provedení 44mm. Výrobek poskytuje vysokou kvalitu provedení. Stěny o síle 44mm jsou mimořádně atraktivní řešení zahradní stavby. Použitá síla stěny je vhodná k rozměru chatky, která poskytuje 20,1m2 vnitřního prostoru. Při této zahradní stavbě oceníte praktické dvojdveře, které usnadňují manipulaci při používání domku. Balmoral je mimořádně vhodný nejen pro vytvoření oddechového prostoru pro Vaši rodinu, ale i jako letní kuchyně, nebo místo pro příležitostné přespání zejména v jarních a letních měsících. Chatku lze použít i jako sezónní kancelář či prodejnu. Domek je vyráběn zpředsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem. Dveře a okna jsou vybavena izolačním dvojsklem!

Dřevěný zahradní domek Balmoral má i varianty: Pembrokshire a Windsor

Inspirační blogy:

6 – Náter záhradní chatky

Cosi o nátěrech. Zahradní domek máme poskládaný a třeba ho řádně ošetřit. Vnější prostředí ovlivňuje chatku hned od začátku.

Kvalitní nátěr je základem zdraví Vaší zahradní chatky.

5 – Montáž na zemní vruty

Hodně z Vás řeší problém jak osadit zahradní domek, Ne vždy je možnost stavby základové desky z betonu či zámkové dlažby. Pro tento případ máme pro Vás řešení.

4 – Stavba zahradní chaty a zahradního domku.

V předchozí částech blogu jsme řešili jak si vybrat dobrý zahradní domek, nebo rekreační chatku. V případě, že se rozhodnete pro stavbu chatky svépomocí, máme tu pro Vás pár rad jak uspět a co nejlépe zrealizovat Vaši stavbu domku.