Domek na nářadí Adelina 1


Adelina 2 Domek na nářadí
Adelina 2 Domek na nářadí
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 300 cm x 300 cm (9,00 m2)
  • Obsah:  podlaha, desky pero – drážka 15mm
  • Dveře: 139 x 174 cm
  • Okno: 79 x 70 cm
  • Tloušťka materiálu: 28 mm

Cena s DPH: 49.000,- Kč

Cena v AKCI s DPH: 45.000,- Kč – 1 kus

(k dispozici je také zrcadlová verze domu)

Domky na nářadí Adelina 1

Domky na nářadí Adelina 1 a (chatka Adelina 2) jsou ideální jako úložný prostor pro váš dům, zahradu nebo chatu. Chata nabízí 9 m2 vnitřního prostoru, který lze využít k sezení, uložení laviček, nářadí nebo bazénového příslušenství. Výhodou jsou dvojité dveře, které umožňují pohodlně využívat vnitřní prostor. Domky na nářadí jsou vyrobeny z předsušeného smrkového dřeva. Součástí domů jsou okna, dveře, kování a podlahové krytiny, zámek s klíčem.

K domkům je možné objednat přístřešek, který přesahuje celou stranu střechy o 120 cm (nebo dle vašeho přání na zakázku. Stříšku lze vidět v našich realizacích.

Technické informace

Jako nátěr používáme Remmers. Jedná se o vysoce kvalitní vícesložkový nátěr. Informace naleznete také v kategorii nátěry. Samozřejmě je možné chalupu ošetřit i jinou barvou.  Na trhu je spousta kvalitních značek

Nesmíme zapomenout na střešní krytinu. Na střechu doporučujeme kanadský šindel , který je vhodný pro konstrukční a statické potřeby našich zahradních domků.


Výběr článků:

2 – Výběr zahradního domku a garáže

Pokud víme, v jakých přibližných rozměrech chceme domek realizovat, dalším parametrem při výběru domku je způsob jeho budoucího využití…

5 – Montáž na zemní šrouby – šrouby

Mnozí z vás řeší problém, jak namontovat zahradní domek, Ne vždy je možné postavit základovou desku z betonu nebo zámkové dlažby. Pro tento případ pro vás máme řešení.

4 – Stavba zahradní chatky a zahradního domku.

V předchozích částech blogu jsme se zabývali tím, jak si vybrat dobrý zahradní domek nebo rekreační chatu. V případě , že se rozhodnete postavit si chatu na vlastní pěst, máme pro vás několik rad, jak uspět a vytěžit ze stavby chaty maximum.