Dvojgaráž Hawaii


Dvojgaráž Hawaii
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 780 cm x 570 cm (44,46 m2)
  • Síla materiálu: 44 mm

Cena vč. DPH:

195.000,-KČ – bez vrat

259.900 Kč – klasická 2 vrata
325.000 Kč – výkolpná vrata

(V nabídce i zrcadlová verze)

Dvojgaráž Hawaii

Dvojgaráž Havaii je kvalitní a ekonomicky výhodné řešení parkování pro Vaše auta. Stavba je vhodná i jako sklad pro Vaši firmu. Dvojgaráž tvoří jeden velký vnitřní prostor pro auta a oddělený sklad. Garáž se dodává ve standardu s dvojkřídlovými dveřmi. Také je možná dodávka bez dveří, případně s výklopnými branami. Jako základ doporučujeme betonovou desku, nebo zámkovou dlažbu. Informace naleznete v sekci technické informace.

Dvojgaráž je vyráběna je zpředsušeného severského smrkového dřeva. Součástí jsou okna, dveře, kování, 2x dvojkřídlová brána, zámek s klíčem. Výklopná brána je za příplatek. Garáž je možné objednat i v zrcadlové verzi.

Inspiraci a další fotky najdete  v našem blogu.

16 – Garáže pro Vašeho čtyřkolového miláčka od Lasity Maja

V následujícím blogu bychom vám rádi představili naše dřevěné garáže. Pro naše klienty představují velmi rychlé a ekonomické řešení.

15 – Zahradní domky s přístřeškem

Zahradní domky s přístřeškem jsou velmi praktické řešení zahradní chatky k Vašemu domovu.

14 – Novinky 2019 na naší stránce

V tomto blogu bychom Vám rádi představili několik novinek domků Lasita. Novinky pro rok 2019 .

Stavba zahradních chatek :

Zahradní chatky a domky z naší nabídky pocházejí od společnosti LASITA Maja, která je lídrem ve výrobě zahradních chatek. Dřevo použité na výrobu chatek je ekologicky ošetřené a certifikované FSC. Naše vlastní výroba domků splňuje náročné normy ISO. Dopravu a montáž zajišťuje náš stálý vyškolený personál.  Stovky úspěšných realizací jsou nejlepší reklamou naší činnosti. Proto k nám více než 50 % našich zákazníků přichází na základě referencí od majitelů již realizovaných domů.