Montované garáže Yarik 540


Montované garáže Yarik 540
Montované garáže Yarik 540
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 380 cm x 540 cm
  • Síla materiálu: 40 mm
  • bez podlahy

Cena s DPH  : 120.000,-Kč

(k dispozici je také zrcadlová verze)

Montované garáže Yarik 540

Montované garáže Yarik představují kvalitní a přitom finančně nenáročné řešení parkování pro Vaše osobní auto. Stavba takové skládačky je vhodná i jako sklad pro Vaši firmu. Montované garáže Yarik 540 se dodávají ve standardu s dvojkřídlovými dveřmi, oknem a bočními klasickými dveřmi. Také je možná dodávka bez dveří, případně s výklopnou bránou. Jako základ Vám doporučujeme betonovou desku, nebo klasickou zámkovou dlažbu. Informace o základové desce najdete I v sekci technické informace.

Garáž lze postavit i zrcadlově. Můžete si vybrat zda dveře budou vpředu a okno vzadu nebo naopak. Také je možné tyto komponenty namontovat na pravou i levou stranu dle Vašich preferenci.

Dřevěná garáž je vyráběna zpředsušeného smrkového dřeva. Součástí jsou garážové křídlové dveře, zámek s klíčem. Bez podlahy.

Nesmíme zapomínat ani na kvalitní nátěr či dobrou střešní krytinu. Na střechu Vám každopádne odporučíme kanadský šindel, který je osvědčený. Také je svou váhou přiměřený konstrukčním a statickým potřebám této garáže.

Jako nátěrovou hmotu používáme Remmers. Jedná se o vícesložkovou nátěrovou hmotu. Informace najdete také v kategorii nátěry. Samozřejmě je možné chatku ošetřit i jiným kvalitním nátěrem. Na trhu je dostatek kvalitních značek.