Zahradní kancelář – zahradní ateliér DOMEO 5

Materiál: severský smrk
Rozměr: 418 cm x 418 cm (16,74 m2)
Dveře: 2 x 204 cm x 203 cm, 400 cm x 203 cm
Síla materiálu: 44 mm
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u

Dostupné na objednávku

Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
270 000 
204 000 

Zahradní kancelář – zahradní ateliér DOMEO 5

Domeo 5 je luxusní zahradní kancelář vhodná k modernímu bydlení do městských částí. Její využití je opravdu všestranné a můžete si zde zřídit místo pro Váš odpočinek, ateliér, nebo večerní letní posezení s přáteli. Fantazii se meze při využívání této zahradní stavby nekladou.

Zahradní kancelář  se dá umístit na betonovou desku či dlažbu. Také je možné kancelář domeo 5 stavět na dřevěný rošt a zemní vruty. Zemní vruty nelze použít do pískového a kamenitého podloží. Vhodná je klasická zemina, která je pro šrouby osvědčená.

Na střechu ateliéru doporučujeme asfaltové pásy, plechovou krytinu, případně asfaltový šindel. Nejsou vhodné těžké betonové a cihlové krytiny.

Dřevo stavby natřete ihned po montáži.

Kvalitní nátěr chrání dřevo dlouhodobě proti UV, škůdcům, červotočům, ale i proti hnilobě. Námi doporučená je lazura Remmers obsahuje všechny tyto složky v jedné nátěrové hmotě. Pro více informací klikněte na technické informace.

Varianty:

Dormeo 1,  Dormeo 2 , Dormeo 3 , Dormeo 4

Zahradní chatky a domky z našeho sortimentu pocházejí od lídra ve výrobě zahradních chatek LASITA Maja. Použité dřevo na výrobu chatek je ekologicky ošetřeno a má certifikát FSC. Vlastní výroba domků splňuje náročné ISO normy. Dopravu a montáž zajišťujeme našimi stálými vyškolenými pracovníky. Stovky úspěšných realizaci jsou nejlepší reklamou naši společnosti. Proto i více než 50% zákazníků přicházejí k nám na základě referencí od majitelů již zrealizovaných domků.

Způsob objednávky chatek:

Snažíme se aby komunikace s námi byla vždy jednoduchá, jasná a přímá. Na základě Vaši mailové nebo telefonické poptávky vypracujeme vždy nezávaznou nabídku, která obsahuje naceněné služby dle Vašeho přání. Pokud máte zájem např. o montáž, střešní šindel – každá položka je naceněna zvlášť. Vy jste ten, který si naskládá objednávku dle vlastního uvážení.

Na základě telefonického nebo mailového kontaktu Vám bude vypracována nabídka. Tato obsahuje ceny s DPH a termín dodání.

Konzultace nabídky … většinou probíhá telefonicky (příp. mailem), osobní návštěva v kanceláři v Brně, nebo v Prostějově kde můžete vidět i vzorové domy.

Odsouhlasení nabídky ze strany zákazníka. Jedná se o jednoduché potvrzení mailem. Potvrdíme Vaši nabídku a  objednáváme domeček I s následujícími službami: doprava, montáž atd.

Kontaktní formulář

Kontaktujte násMohlo by se vám líbit

doprava zdarma
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
Zahradni domky s pristreskem St. Louis

Zahradní domky s přístřeškem AMSTERDAM ex.

Rozměr: 280x280cm / 295 cm Terasa Amsterdam exl
62 000 
69 000 
doprava zdarma
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
Zahradní chatka erna-2

Zahradní domeček Errna

Rozměr: 380 cm x 280 cm/ 28mm – Erna 28 (Duna 28), 380 cm x 380 cm/ 40mm – Erna 40 (Juztta 40)
75 000 93 000 

Nejnovější články v blogu