Zahradní sklad NORAH 380


Dřevěný srubový domek se sedlovou střechou
Dřevěný srubový domek se sedlovou střechou a dlouhou zadní stěnou
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr : 275 cm x 380 cm -10,5 m2
  • Obsah:  podlaha za příplatek, desky pero – drážka 15mm
  • Dveře: 149 cm x 185 cm
  • Okno: 77 cm x 77 cm za příplatek
  • Síla materiálu: 28 mm

Cena vč. DPH: 65.000,-

Podlaha v chatce 15mm + podkladní hranoly: 11.000 Kč

Zahradní sklad NORAH 380

Zahradní sklad Norah je rozměrově ideální do užších prostor. V základu se nabízí bez podlahy, která je dostupná za příplatek. Norah ve verzi 380 je ideální jako sklad k vašemu bydlení, k vaší zahrádce či chatě. Zahradní sklad Norah nabízí 10,5m2 vnitřního prostoru, který lze využít zejména k uskladnění lavic, nářadí ze zahrady či případně příslušenství k bazénu. V přední části jsou konfortní dvoudveře. Obvodové stěny stěny o síle 28mm. Sklad Norah je vyráběn je z předsušeného smrkového dřeva. Součástí domků jsou dveře, kování a zámek s klíčem.

Dřevěný sklad Norah je praktická a očekávaná novinka pro rok 2023 s vynikající cenou. V základu je bez podlehy a podkladních hranolů, tyto se však dají doobjednat. Velké praktické dveře jsou umístěny doprostřed. Okno na boční stěně je možné za příplatek na vyžádání.

Ke skladu lze doobjednat také přístřešek, který celé zboku prodlužuje střechu o 120cm (případně dle Vašeho přání na míru. Přístřešek lze vidět v našich realizacích.

Malování zahradní chatky

Spolupracujeme se společností Remmers. Jedná se o vícesložkový nátěr. Další informace naleznete také v sekci Nátěry.

1 – Rozměry základního domku a zahradní chatky.

Musíme zvážit, kolik místa chceme , nebo můžeme vyčlenit pro budoucí domek. U pozemků s dostatečnou rozlohou je to poměrně snadné. Musíme být opatrnější, pokud nás velikost pozemku omezuje…