Domácí bazén Hawaii


Domácí bazén Hawaii
Domácí bazén Hawaii
  • Materiál: Skandinávský masiv – Borovice
  • Rozměr:  560x517x129cm /45mm
  • Síla materiálu: Drevená konštrukcia o sile 45mm
  • Navíc zdarma:  tlaková impregnace AquaStop, záruka 2/5 let

Cena s DPH:

127.000,- Kč – bez filtrace
135.000,- Kč – s filtrací

  • Obsah dodávky bazénu – standard: Dřevěná konstrukce, lepená bazénová vana, kotvící prvky, Skimer napouštěcí šachata, vypouštěcí triska, podkladní geotextilie na stěny, kotevní šrouby, vnější dřevěné schody, chromové vnitřní schody
  • Obsah dodávky bazénu – za příplatek: Filtrační systém, barevné osvětlení, letní krycí plachta, zimní krycí plachta, kryty rohů plastu nebo kov

Domácí bazén Hawaii

Domácí bazén Hawaii je další větší verze osmiúhelníkového dřevěného bazénu. Osmiúhelníkový tvar je praktické a cenově podobně dostupné řešení dostatečně konfortního domácího koupání. Využije ho najednou celá rodina i přátelé přizváni na bazénovou párty. Je vhodný pro všechny zahrady, chalupy a rodinné domy. Jednoduchá instalace. Opravdu se jí nemusíte bát. Zvládne ji každý kutil a vyžaduje jen základní nářadí.

Domácí bazén Hawaii je ideální položit na zpevněnou plochu jako je zámková dlažba nebo betonový potěr. Při přípravě základu je nejdůležitější připravit rovnou plochu. V případě, že chcete bazén uložit na travnatou plochu, je třeba trávu a kořeny odstranit a zeminu vyrovnat pískově-cementovou stabilizační hmotou, která zpevní a vyrovná základ. Také lze spodek bazénu a boky podložit styrodurem.

Bazén lze zapustit i do země, pokud se dodrží forma izolace stěn.

Vlastní bazén oddělujeme od základu fólií a geotextilií

I když je dřevo již v základu ošetřeno tlakovou tinkturou AQUA-STOP po celém povrchu, je třeba během montáže nebo před montáží ošetřit jednotlivé dřevěné části olejovými barvami na bazény. Tyto vylepší celkové vlastnosti Vašeho příštího bazénu.

Obvodové bazénové dřevo je třeba během nebo před montáží ošetřit olejovými barvami na bazény.
Tyto vylepší celkové vlastnosti Vašeho příštího bazénu. Vlastní montáž bazénu je již vysoce intuitivní a vystačíte si z přiloženým návodem k montáži.

K základnímu výrobku je možné doobjednat si nejen výkonnou filtraci a její dřevěný kryt, ale také solární plachtu či zimní překrytí. Také Vám doporučujeme efektní barevné osvětlení bazénu, které ještě více zvýrazní Váš bazén během večerních grilovaček.

Zahradní bazén Tropik je dostupný s modrou -Oceán, bledou – Sand stone, nebo šedou – Grey Stone bazénovou vložkou.

Bazén je možno zapustit i do země a vytvořit si tak ještě větší komfort při jeho použití.