Dřevěné bazény

Dřevěné bazény

Dřevěné bazény s rychlým dodáním a nejlepší kvalitou.

Naše dřevěné bazény jsou vyrobeny ze skandinávského severského dřeva s certifikátem FSC, který potvrzuje ekologické vytížení použitého dřeva. FSC je způsob těžby dřeva, který pamatuje na zpětné zalesnění a výsadbu. Co z přírody bereme to jí i vracíme. K dřevěným bazénům nabízíme kompletní servis včetně dopravy a poradenství. Montáž bazénů je opravdu nenáročná a zvládne ji bez problémů i méně zručný zákazník.

Vlastní výroba dřevěných bazénů splňuje vysoké požadavky kvality.

K našim montovaným dřevěným bazénům nabízíme již zmiňovanou dopravu, proadenství při montáži a nátěr. Vlastní stavba bazénů je časově a manuálně nenáročný proces. Podrobný návod je součástí každého balení. Dřevěné bazény lze postavit na rovnou plochu – například na trávu vyrovnanou pískem nebo na zámkovou dlažbu. Větší dřevěné bazény vyžadují jako přípravu betonový podklad a zabudovanou ocelovou vspruhu.

Při výrobě dřevěných bazénů jsou zvolena řešení, která jsou důležitá pro kvalitní výsledek naší práce.

Objednání zahradního bazénu


Způsob objednávky dřevěného bazénu:

Pracujeme na tom, aby komunikace s námi byla pro Vás jednoduchá a rychlá. Prostřednictvím Vaší mailové nebo telefonické poptávky co možná nejrychleji vypracujeme nabídku pro konkrétní dřevéný bazén, která je pro Vás nezávazná. Nabídka obsahuje ceny za materiál- Rozsah materiálu a případných komponent Vámi zvoleného bazénu. Vše dle Vaší potřeby a přání.

Postup objednávky zahradního bazénu:

  1. Na základě telefonického nebo mailového kontaktu Vám bude vypracována nabídka na konrétní bazén. Tato obsahuje ceny vždy s DPH a termín dodání
  2. Konzultace nabídky před objednávkou. Tyto probíhají většinou telefonicky (příp. mailem), osobní návštěva je samozřejmě možná v kanceláři v Trenčíně, nebo v Prostějově. Unás můžete vidět jednak dřevěné bazény a jednak i vzorové zahradní domky
  3. Odsouhlasení nabídky ze strany zákazníka – kupujícího. Jedná se o jednoduché potvrzení e-mailem, Souhlasíme s Vaší nabídkou ao objednáváme domeček a následující služby: doprava, případně montáž atp.

Realizace a provedení zahradního bazénu:


Realizace a montáže dřevěných zahradních bazénů:

Zpravidla 2-3 dny před dovozem, nebo konkrétní realizací Vám telefonujeme a odsouhlasujeme si, zda je možné Vaši zakázku realizovat. Dohodne se termín, který vyhovuje oběma stranám.

Rozvozy realizujeme klasickou dodávkou do 3,5T, která přiveze Váš zahradní bazén. Pokud je Vaše objednávka bez montáže šofér Vám pomůže s vyložením dřevěného bazénu. Vykládá se ručně cca 45 min. Šofér (zároveň i montér) Vám poskytne i základní informace ohledně montáže.

Co když je objednávka Vašeho dřevěného bazénu s montáží.

Na místo realizace přijedou vždy minimálně dva montážní pracovníci. Vykládku bazénu nebo vykládku chatky a realizaci bazénu realizují bez Vaší pomoci. Po skončení montáže Vám zahradní bazén předají. Dále po ukončení montáže bazénu (nebo po jeho vyložení bez montáže) dostáváte fakturu k úhradě na účet. V případě platby v hotovosti doklad o úhradě z virtuální registrační pokladny do sms nebo e-mailu.

Těšíme se na spolupráci s Vámi při dodání a stavbě Vašeho nového zahradního bazénu – či jiné zahradní stavby.