Luxusní dřevěný bazén Oáza – obdélník


Luxusní montovaný bazén Oaza
Luxusní montovaný bazén Oaza
  • Materiál: Skandinávský masiv – Borovice
  • Rozměr: 600x419x131cm/45mm
  • Síla materiálu: Dřevěná konstrukce o sile 45mm
  • Navíc zdarma:  tlaková impregnace AquaStop, záruka 2/5 let

Cena s DPH:

179.000,- Kč – bez filtrace
187.000,- Kč – s filtrací

  • Obsah dodávky bazénu – standard: Dřevěná konstrukce, lepená bazénová vana, kotvící prvky, Skimer napouštěcí šachata, vypouštěcí triska, podkladní geotextilie na stěny, kotevní šrouby, vnější dřevěné schody, chromové vnitřní schody
  • Obsah dodávky bazénu – za příplatek: Filtrační systém, barevné osvětlení, letní krycí plachta, zimní krycí plachta, kryty rohů plastu nebo kov

Luxusní dřevěný bazén Oáza – obdélník

Luxusní dřevěný bazén Oáza je klasický obdélník, nebo chcete-li kvádr. Jednoduchý a vysoce efektní. Také patří do série plnohodnotných bazénů ve tvaru obdélníku, které jsou vhodné pro každodenní sportovní rekreační vyžití. Na své si přijdou a sportovci při rekreačním tréninku a všichni rekreační plavci. Jeho délka rovných 600 cm a šířka 419 cm je vzhledem ke tvaru vhodná pro více plavců najednou. Při celkové výšce 131cm a hloubce cca 120 cm bazén můžete využívat jako plnohodnotný bazén zejména pro každodenní kondiční rekreační plavání. Luxusní dřevěný srubový skelet bazénu je již tradičně zhotoven z výběrového skandinávského dřeva – Borovice. Cena bazénu zůstává velmi vstřícná k zákazníkovi. Stále se jedná o jedno cenově velmi atraktivní řešení domácího plavání a koupání.

K rekreačnímu plavání bazén využije takto rozměrný bazén v jednom momentě i více osob. Během horkého letního večeře si v něm užijete nejlepší letní bazénovou párty a vyřádíte se při vodních hrách. Oázu můžete mít umístěnou na zahradě, chalupě a samozřejmě jako rodinné koupání u Vašeho domu. Je to také dřevo a perfektně ladí k našim zahradním domkům a zahradním chatkám. Jako všechny naše bazény i Oáza se vyznačuje snadnou instalací. Opravdu se jí nemusíte bát. Zvládne ji každý i začínající kutil. Vyžaduje jen základní nářadí. Bazén můžete v případě potřeby demontovat a přesunout na jiné místo.

Luxusní dřevěný bazén Oáza je důležité položit na zpevněnou betonovou plochu, ve které bude příprava na osazení bočních železných výztuží. Betonovou plochu Vám doporučujeme připravit minimálně o síle 10cm + v místech kde se budou umístěny ocelové vzpěry (10 kusů). Je nutno počítat s masivnějším betonovým základem pro umístění patek. K umístění patek Vám předem zašleme půdorys.

Ošetření dřevěných konstrukci luxusního dřevěného bazénu Oáza

Borovicové dřevo je z výroby předsušeno a ošetřeno tlakovou tinkturou AQUA-STOP po celém povrchu. Základní ochranný nástřik je třeba před montáží ošetřit olejovou barvou na bazény. Styčnou plochu dřeva a základové desky je vhodné oddělit od podkladu fólií, styrodurem nebo podobným podkladem.

Jak je zmíněno v předchozím textu – dřevo je potřeba a vhodné během nebo před montáží ošetřit olejovými barvami na bazény, které vylepší celkové vlastnosti Vašeho budoucího bazénu a prodlouží jeho životnost.

Vlastní montáž luxusního dřevěného bazénu je již vysoce intuitivní a vystačíte si z přiloženým návodem k montáži.

K základnímu výrobku je možné si doobjednat přímo výrobcem doporučenou výkonnou filtraci a její dřevěný kryt. Dále si také můžete na bazén doobjednat solární plachtu či zimní překrytí. Doporučujeme Vám také RGB efektní barevné osvětlení Vašeho nového bazénu. Barevné světlo ještě více zvýrazní Váš bazén během večerních grilovaček.

Luxusní dřevěný bazén Oáza je v provedeních bazénové fólie: modrá -Oceán, (připravujeme: bledá – SandStone, nebo šedá – Grey Stone).

Bazén je možno zapustit i do země a vytvořit si tak ještě větší komfort při jeho použití. Je však nutno část v zemi odizolovat mopovou fólií a drenážním zásypem po bocích bazénu. Podrobný návod Vám zašleme k bazénu.