Luxusní dřevěný bazén Oáza – obdélník

Materiál: Skandinávský masiv – Borovice
Rozměr: Rozměr: 600x419x131cm/45mm
Síla materiálu: Dřevěná konstrukce o síle 45mm
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u

Dostupné na objednávku

Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
210 000 
179 000 

Luxusní dřevěný bazén Oáza – obdélník

Luxusní dřevěný bazén Oáza je klasický obdélník, nebo chcete-li kvádr. Jednoduchý a vysoce efektní. Také patří do série plnohodnotných bazénů ve tvaru obdélníku, které jsou vhodné pro každodenní sportovní rekreační vyžití. Na své si přijdou a sportovci při rekreačním tréninku a všichni rekreační plavci. Jeho délka rovných 600 cm a šířka 419 cm je vzhledem ke tvaru vhodná pro více plavců najednou. Při celkové výšce 131cm a hloubce cca 120 cm bazén můžete využívat jako plnohodnotný bazén zejména pro každodenní kondiční rekreační plavání. Luxusní dřevěný srubový skelet bazénu je již tradičně zhotoven z výběrového skandinávského dřeva – Borovice. Cena bazénu zůstává velmi vstřícná k zákazníkovi. Stále se jedná o jedno cenově velmi atraktivní řešení domácího plavání a koupání.

K rekreačnímu plavání bazén využije takto rozměrný bazén v jednom momentě i více osob. Během horkého letního večeře si v něm užijete nejlepší letní bazénovou párty a vyřádíte se při vodních hrách. Oázu můžete mít umístěnou na zahradě, chalupě a samozřejmě jako rodinné koupání u Vašeho domu. Je to také dřevo a perfektně ladí k našim zahradním domkům a zahradním chatkám. Jako všechny naše bazény i Oáza se vyznačuje snadnou instalací. Opravdu se jí nemusíte bát. Zvládne ji každý i začínající kutil. Vyžaduje jen základní nářadí. Bazén můžete v případě potřeby demontovat a přesunout na jiné místo.

Luxusní dřevěný bazén Oáza je důležité položit na zpevněnou betonovou plochu, ve které bude příprava na osazení bočních železných výztuží. Betonovou plochu Vám doporučujeme připravit minimálně o síle 10cm + v místech kde se budou umístěny ocelové vzpěry (10 kusů). Je nutno počítat s masivnějším betonovým základem pro umístění patek. K umístění patek Vám předem zašleme půdorys.

Ošetření dřevěných konstrukci luxusního dřevěného bazénu Oáza

Borovicové dřevo je z výroby předsušeno a ošetřeno tlakovou tinkturou AQUA-STOP po celém povrchu. Základní ochranný nástřik je třeba před montáží ošetřit olejovou barvou na bazény. Styčnou plochu dřeva a základové desky je vhodné oddělit od podkladu fólií, styrodurem nebo podobným podkladem.

Jak je zmíněno v předchozím textu – dřevo je potřeba a vhodné během nebo před montáží ošetřit olejovými barvami na bazény, které vylepší celkové vlastnosti Vašeho budoucího bazénu a prodlouží jeho životnost.

Vlastní montáž luxusního dřevěného bazénu je již vysoce intuitivní a vystačíte si z přiloženým návodem k montáži.

K základnímu výrobku je možné si doobjednat přímo výrobcem doporučenou výkonnou filtraci a její dřevěný kryt. Dále si také můžete na bazén doobjednat solární plachtu či zimní překrytí. Doporučujeme Vám také RGB efektní barevné osvětlení Vašeho nového bazénu. Barevné světlo ještě více zvýrazní Váš bazén během večerních grilovaček.

Luxusní dřevěný bazén Oáza je v provedeních bazénové fólie: modrá -Oceán, (připravujeme: bledá – SandStone, nebo šedá – Grey Stone).

Bazén je možno zapustit i do země a vytvořit si tak ještě větší komfort při jeho použití. Je však nutno část v zemi odizolovat mopovou fólií a drenážním zásypem po bocích bazénu. Podrobný návod Vám zašleme k bazénu.

Kontaktní formulář

Kontaktujte násMohlo by se vám líbit

doprava zdarma
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
Chatka CUBE – DOMEO 6V2

Chatka CUBE – DOMEO 6V2

Rozměr: 500 cm x 500 cm (17,90m2) +zastřešení
231 000 
295 000 
doprava zdarma
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
Zahradní domek Offenburg 2

Akční zahradní domek Ofenburrg 3-OF

Rozměr: 485 cm x 390 cm, v základu bez podlahy
82 000 
99 000 
doprava zdarma
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
Zahradní dům JAPAN-44

Zahradní dům JAPAN 44 – novinka

Rozměr: 608 cm x 390 cm (22,84 m2)
219 000 
265 000 

Nejnovější články v blogu