Montovaný bazén Edenn

Rozměr: 698x467x138cm /45mm
Síla materiálu: Dřevěná konstrukce o síle 45mm
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u

Dostupné na objednávku

Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
197 000 
179 000 

Montovaný bazén Edenn

Montovaný bazén Edenn podlouhlého tvaru je tak jako jeho další verze bazénů zakončen efektními úhlovými stěnami. Série plnohodnotných bazénů jsou vhodné pro každodenní sportovní vyžití k relaxaci pro sportovce a také pro rekreační plavce. Jeho délka 698 cm a opravdu dostatečná šířka 4676 cm ho předurčuje při hloubce 138 cm využívat jako plnohodnotný bazén zejména pro každodenní kondiční rekreační plavání. Dřevěný srubový skelet bazénu je již tradičně zhotoven z výběrového skandinávského dřeva – Borovice. Osvědčený osmiúhelníkový tvar s dlouhými středovými stěnami poskytne dostatek prostoru pro Vaše plavecké tréninky a zábavu pro Vaše děti. Také cena bazénu zůstává velmi příznivá. Stále se jedná o jedno z cenově velmi atraktivních řešení domácího plavání a koupání.

K rekreačnímu plavání bazén využije najednou i více osob. Večer si v něm užijete nejlepší letní bazénovou párty. Montovaný bazén Edenn můžete mít na zahradě, chalupě a samozřejmě jako rodinné koupání u Vašeho domu. Krásně ladí k našim zahradním domkům a zahradním chatkám. Jednoduchá je i samotná instalace. Opravdu se jí nemusíte bát. Zvládne ji každý kutil a vyžaduje jen základní nářadí. Bazén můžete v případě potřeby demontovat a přesunout na jiné místo.

Montovaný bazén Edenn je důležité položit na zpevněnou betonovou, ve které bude příprava na osazení bočních železných výztuží. Betonovou plochu doporučujeme min. 10cm + v místech kde se budou umístěny ocelové vzpěry (6 kusů). Je nutno počítat s masivnějším betonovým základem pro umístění patek. K umístění patek Vám předem zašleme půdorys.

Ošetření dřevěných konstrukci montovaného bazénu Edenn

Dřevo je z výroby předsušeno a ošetřeno tlakovou tinkturou AQUA-STOP po celém povrchu. Každopádně základní ochranný nástřik je třeba před montáží ošetřit olejovou barvou na bazény. Styčnou plochu dřeva a základové desky je vhodné oddělit od podkladu fólií nebo podobným podkladem.

Jak je zmíněno – dřevo je potřeba a vhodné během nebo před montáží ošetřit olejovými barvami na bazény, které vylepší celkové vlastnosti Vašeho budoucího bazénu.

Vlastní montáž rekreačního montovaného bazénu je již vysoce intuitivní a vystačíte si z přiloženým návodem k montáži.

K základnímu výrobku je možné si doobjednat přímo výrobcem doporučenou výkonnou filtraci a její dřevěný kryt. Dále si také můžete na bazén doobjednat solární plachtu či zimní překrytí. Doporučujeme Vám také RGB efektní barevné osvětlení bazénu, které ještě více zvýrazní Váš bazén během večerních grilovaček.

Montovaný bazén Edenn je v provedeních bazénové folie: modrá -Oceán, bledá – SandStone, nebo šedá – Grey Stone.

Bazén je možno zapustit i do země a vytvořit si tak ještě větší komfort při jeho použití. Je však nutno část v zemi odizolovat mopovou fólií a drenážním zásypem po bocích bazénu. Přesný návod je dodáván v každém bazénu.

  • Navíc zdarma:  tlaková impregnace AquaStop, záruka 2/5 let

Cena s DPH:

179.000,- Kč – bez filtrace
187.000,- Kč – s filtrací

  • Obsah dodávky bazénu – standard: Dřevěná konstrukce, lepená bazénová vana, kotvící prvky, Skimer napouštěcí šachata, vypouštěcí triska, podkladní geotextilie na stěny, kotevní šrouby, vnější dřevěné schody, chromové vnitřní schody
  • Obsah dodávky bazénu – za příplatek: Filtrační systém, barevné osvětlení, letní krycí plachta, zimní krycí plachta, kryty rohů plastu nebo kov
Kontaktní formulář

Kontaktujte násMohlo by se vám líbit

doprava zdarma
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
Bristol zahradna chatka

Bristol záhradná chatka

Rozměr: 300 cm x 390 cm
131 000 
doprava zdarma
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
Domky a chatky Alexandra

Domky a chatky Alexandra

Rozměr: 300 cm x 480 cm
153 000 
doprava zdarma
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
Dřevěná garáž Mauritius 28

Montované garáže Yarik 540

Rozměr: 380 cm x 540 cm
99 000 
120 000 

Nejnovější články v blogu