Levná hliníková pergola Basic


Bioklimatická hliníková pergola antracit 1
  • Materiál konstrukce: hliník, sloupky 88x88mm
  • Materiál střešních lamel: pozinkovaná ocel
  • Úhel náklonu lamel 0- cca 90 stupňů v jednom směru
  • Rozměr: 300 cm x 300 cm / 240 cm výška
  • Rozměr: 300 cm x 360 cm / 240 cm výška
  • Obsah: spojovací materiál kotevní deska, klika
  • Váha 4 balíky ve váze 25-50kg
  • Barva v tónu RAL antracit (cca 7015 ) , OFFWHITE (cca 9016)

Cena s DPH: 55.900,- Kč 3x3m (farby Weiss a Antracit)

Cena s DPH: 59.900,- Kč 3×3,6m (farba Antracit)

Dodání : 15 dní

Levná hliníková pergola Basic Mirador

Levná hliníková pergola si navzdory ceně zachovává výbornou kvalitu. Rozdíl je zejména v síle podpůrných sloupů, která je však stále více než dostačující pro váhu a zatížení celé pergoly. Pergola má samozřejmě zastřešení otočnou ocelově – pozinkovanou lamelovou střechou je vhodná zejména pro lidi, kteří chtějí trávit více času na zahradě v exteriéru.

Lidi, kteří si rádi vychutnávají léto ve stínu, kde tráví svůj volný čas. Pergola Mirador s lamelovou střechou je, že na rozdíl od klasického altánu s pevnou střechou máte nerušený výhled na oblohu, ale v případě potřeby jste stále chráněni před deštěm. Pergolu lze podle potřeby otevírat v různých fázích. V pěkném počasí lze střecha otevřít a slunce svítí nejen na terasu, ale v případě, že je pergola v těsné blízkosti oken a světlo stále proniká i ze interiéru, který nezatmavuje. V případě nepříznivého počasí. nebo v případě příliš silného slunce lze lamelovou střechu pergoly mechanicky uzavřít. Vytvoří se tak rovná plocha s odvodovými kanály, která spolehlivě ochrání před nepřízní počasí. Nehledě na praktické výhody levná hliníková pergola působí moderně a elegantně. Stane se optickým zvýrazněním každé nemovitosti.

Pergolu Basic bohužel nelze vybavit i dalšími doplňky jako je hliníková lamela.

Doprava pergoly  expedice a manipulace:

Základní levná hliníková pergola je balena obvykle ve čtyřech krabicích, který jejich váha je od 25-60 kg. Takže celková manipulace vykládka je jednoduchá a stačí na ni 2 osoby. Po otevření krabic najdete perglu zabalenou po jednotlivých kusech, takže jednotlivé díly jsou ve váze řádově do 10kg