Akční srubový zahradní domek Ofenburrg 5-OF


Zahradní domek skladem k dodání ihned
Doprava zahradní stavby v akci zdarma
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 485 cm x 485 cm 5-OF
  • Obsah:  v základu bez podlahy
  • Dveře: 149 x 196 cm
  • Okno: 129 x 99 cm -1 kus
  • Boční okno za doplatek
  • Síla materiálu: 40 mm

Cena s DPH: 125.000 Kč

(V nabídce i zrcadlová verze)

Ofenburrg 2-OF 485x390cm

Ofenburrg 3-OF 485x390cm

Ofenburrg 4-OF 485x425cm

Akční srubový zahradní domek Ofenburrg 5-OF

Akční srubový zahradní domek Ofenburrg 5-OF v 40mm provedení sten zvýrazní kvalitu dané zahradní stavby. Skvěle zapadne na zahrádku či chatu. Srubová chatka nabízí cca 23 m2 vnitřního prostoru, který lze využít k uskladnění zahradního materiálu, nářadí či příslušenství k bazénu. Chatku lze skládat i zrcadlově. Akční srubový zahradní domek Ofenburrg 5 vyráběn z předsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu je okno, dvojdveře, kování, zámek s klíčem. Podlaha a podkladní hranoly za doplatek.

K zahradním domkům je možné doobjednat přístřešek který zboku prodlužuje střechu o 120cm (případně dle Vašeho přání na míru). Přístřešek je možné vidět v našich realizacích.

Zahradní domky blog:

Mnoho našich budoucích zákazníků nám volá či píše na naši FACEBOOK stránku. Zákazníci nemají přesnou představu – jaký zahradní domek objednat. Potřebují poradit případně konzultovat svou volbu s odborníkem.

Proto jsme se rozhodli zřídit tuto stránku, kde postupně budeme zveřejňovat rady a postřehy důležité při výběru zahradního domku a chatky.

Obecně platí, že srubové chatky domky a garáže mají ideální poměr ceny a využití. Výhodou je rychlá stavba, přičemž základní chatku např. o rozměru 12m2 máte postavenou za jeden den. Zahradní a rekreační domky můžete v případě nutnosti rozebrat. Dále je můžete převést na jiné místo a znovu složit.