Blog 41. Moderní a stylová zahradní stavba DOMEO 1. a 2.

Zahradní atelier Domeo 2
Zahradní atelier Domeo 2

Moderní zahradní stavba Domeo 1 a její rozšířená varianta o přístřešek DOMEO 2

Moderni zahradni domek DOMEO-1
Moderni zahradni domek DOMEO-1

Kompaktní prostor 9m2 moderní chatky DOMEO se ideálně hodí ke každé moderní stavbě

Moderní zahradní stylová stavba Domeo představuje inovativní zahradní stavbu s moderním designem a impozantními panoramatickými okny, která výrazně přispívají k jeho atraktivnímu vzhledu.

Svojí univerzálností poskytuje různorodé využití, od úložného prostoru až po ateliér či letní kuchyni. Patřící do série 1-6, Domeo se vyznačuje nejen různými velikostními variantami, ale také možností přestřešení, což umožňuje přizpůsobení domečku různým potřebám a prostředím.

Základní provedení chatky DOMEO je 9m2 vnitřního prostoru

Moderní zahradní stavba s materiálem z severského smrku představuje stylovou a praktickou přídavnou stavbu do zahradního prostředí. Tento domeček je navržen s ohledem na moderní design a výjimečné detaily, které jej činí výjimečným a atraktivním.

Rozměr: 300 cm x 300 cm (8,48 m2) S rozlohou 8,48 m2 poskytuje dostatek prostoru pro různé využití. Je ideální pro použití jako ateliér, úložný prostor nebo letní kuchyni. Jeho kompaktní rozměry umožňují snadnou integraci do zahradního prostředí.
Dveře: 204 cm x 203 cm Dveře s velkými rozměry nejenže přidávají eleganci, ale také umožňují pohodlný vstup a výstup do domečku. Jejich velikost přispěje k přirozenému propojení interiéru s exteriérem.
Okno: 100 cm x 202 cm Okno zajišťuje dostatek denního světla a vizuální kontakt s okolním prostředím. To přidává do interiéru přirozený pocit a umožňuje obyvatelům

Stylovy zahradni domek s pristreskem Domeo 2
Stylovy zahradni domek s pristreskem Domeo 2

Variantem zahradní stavby rozšířenou o efektní přístřešek je DOMEO 2

Moderní zahradní stylová stavba s přístřeškem kombinuje stylový design se skvělou funkcionalitou a ochranou před povětrnostními vlivy. Zde jsou charakteristiky tohoto domečku:

Materiál: Severský smrk
Rozměr: 300 cm x 300 cm (8,48 m2)
Dveře: 204 cm x 203 cm
Okno: 100 cm x 202 cm
Tloušťka materiálu: 44 mm
Bezpečnostní sklo
Přístřešek o délce 220 cm vytváří ideální odpočinkový kout k modernímu zahradnímu domku Domeo. S možností uzavření dřevěnou stěnou můžete snadno získat dodatečné soukromí a ještě více si užívat klidu a pohody.

Funkčnost a design zahradních staveb


Tyto vlastnosti dělají moderní zahradní domek s přístřeškem ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci estetiky, funkčnosti.

Sada zahradních domků DOMEO je vyrobena z kvalitního severského smrku, což zajišťuje nejen pevnost a trvanlivost, ale také přírodní a estetický vzhled.

S rozlohou 8,48 m2 + přístřešek poskytuje dostatek prostoru pro různé využití. Je ideální jako ateliér, úložný prostor nebo letní kuchyni.

Dveře a okna s velkými rozměry nejen přidávají eleganci, ale také umožňují pohodlný vstup a výstup do domečku. Velikost oken a dveří zajišťuje dostatek denního světla a vizuální kontakt s okolním prostředím. To přidává do interiéru přirozený pocit a umožňuje obyvatelům užívat krásy zahrady.

Zahradní atelier Domeo 2
Zahradní atelier Domeo 2

Masivní dřevěná konstrukce a hliníkové rámy oken


S tloušťkou siern chatky 44 mm a bezpečnostními skly poskytuje moderní zahradní stylová stavba Domeo nejen vizuální přitažlivost, ale také robustnost a bezpečnost. Celkově je Domeo ideální volbou pro ty, kdo hledají funkční, moderní a esteticky příjemný přídavný prostor do svého zahradního prostředí.

Přítomnost bezpečnostních skel na oknech zvyšuje bezpečnost a zabraňuje nežádoucím zraněním. Tímto způsobem domeček nejenže poskytuje estetický zážitek, ale také zajišťuje bezpečné prostředí.

Orlando plán zahradní chatky

1. část: Rozměr základního domečku a zahradní chatky.

Ako naplánovať chatku. Koľko máme / potrebujeme miesta.

Blog výběr zahradního domku

2. část Výběr zahradního domku a garáže

Ako vybrať správnu veľkosť domčeku. Aká sila materiálu je vhodná pre Váš rozmer a spôsob použitia.

Tampa chatka s přístřeškem

27. Zahradní domek Tampa

s přístřeškem a zadní stěnou.

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás