Akční zahradní domek Ofenburrg 3-OF


Rekreační zahradní domek 20 m2
Srubový rekreační zahradní domek o rozměru 20m2
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 485 cm x 390 cm 3-OF
  • Obsah:  v základu bez podlahy
  • Dveře: 149 x 196 cm
  • Okno: 129 x 99 cm -1 kus
  • Boční okno za doplatek
  • Síla materiálu: 40 mm

Cena s DPH: 99.000 Kč

(V nabídce i zrcadlová verze)

Ofenburrg 5-OF 485x485cm

Ofenburrg 4-OF 485x425cm

Akční zahradní domek Ofenburrg 3-OF

Akční zahradní domky Ofenburrg 3-OF v 40mm provedení zvýrazní kvalitu daného výrobku. Skvěle zapadne na zahrádku či chatu. Chatka nabízí cca 19 m2 vnitřního prostoru, který lze využít k uskladnění materiálu, nářadí či příslušenství k bazénu. Chatku lze poskládat i zrcadlově. Montovaný domek je vyráběn z předsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvojdveře, kování, zámek s klíčem. Podlaha a podkladní hranoly za doplatek.

K zahradním domkům je možné doobjednat přístřešek který zboku prodlužuje střechu o 120cm (případně dle Vašeho přání na míru). Přístřešek je možné vidět v našich realizacích.

Zahradní domky blog:

Mnoho našich budoucích zákazníků nám volá či píše na naši FACEBOOK stránku. Zákazníci nemají přesnou představu – jaký zahradní domek objednat. Potřebují poradit případně konzultovat svou volbu s odborníkem.

Proto jsme se rozhodli zřídit tuto stránku, kde postupně budeme zveřejňovat rady a postřehy důležité při výběru zahradního domku a chatky.

Obecně platí, že srubové chatky domky a garáže mají ideální poměr ceny a využití. Velkou výhodou je i velmi rychlá stavba, přičemž základní chatku např. o rozměru 12m2 máte postavenou za jeden den. Zahradní a rekreační domky můžete v případě nutnosti rozebrat. Dále je můžete převést na jiné místo a znovu složit. Zkrátka je to velmi dobré řešení za zajímavou cenu.

Blog zahradních domků pravidelně aktualizujeme a rozšiřujeme.

11 – Představujeme Vám naši klasiku

Zahradní chatku Adelina. Adelina je jednoduchá zahradní chatka v provedení odklápěcí okno a dvoj dveře.