Dřevěný sklad Tuvalu XL


Dřevěný sklad Tuvalu XL
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 500 cm x 300 cm
  • Obsah:  podlaha, desky pero – drážka
  • Síla materiálu: 28 mm

Cena s DPH: 99.900 Kč

(V nabídce i zrcadlová verze)

Dřevěný sklad Tuvalu XL

Dřevěný sklad Tuvalu XL patří mezi zahradní domky, které jsou vyhledávány pro svou praktičnost. V 28mm provedení poskytují kvalitní řešení za dostupnou cenu. Chatkyse  skvěle hodí k Vašemu domu, do Vaší zahrady či k chatě. Domeček nabízí 14,5m2 vnitřního prostoru, který je rozdělen na dva sklady o rozměru 4,9 m2 a 9,5 m2. Je vhodný pro uskladnění materiálu, nářadí či kol. Dřevěný sklad Tuvalu XL je praktickým řešením – má dvojdveře, které usnadňují manipulaci při používání domku.

Chatku lze poskládat také zrcadlově. Produkt je vyráběn je zpředsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem.

Nezapomínejme ani na nátěr a kvalitní střešní krytinu. Na střechu doporučujeme kanadský šindel. Je osvědčený a svou váhou přiměřený konstrukčním a zejména statickým potřebám této zahradní chatky.

Jako nátěrovou hmotu lze použít Remmers. Remmers je vícesložková nátěrová hmota. Informace k této barvě najdete I v kategorii nátěry. Samozřejmě je možné chatku ošetřit i jiným kvalitním nátěrem. Na trhu je dostatek kvalitních značek.

Blogy – výběr:


4 – Stavba zahradní chaty a zahradního domku.

V předchozí částech blogu jsme řešili jak si vybrat dobrý zahradní domek, nebo rekreační chatku. V případě, že se rozhodnete pro stavbu chatky svépomocí, máme tu pro Vás pár rad jak uspět a co nejlépe zrealizovat Vaši stavbu domku.

3 – Objednávka a dodávka chatky v naší firmě

Pro nás jsou důležité základní informace. Pokud nemáte vybraný konkrétní zahradní domek – klidně napište co potřebujete. Například domek 3 × 4 s rovnou střechou …

2 – Výběr zahradního domku a garáže

Víme v jakém přibližném rozměru chceme realizovat chatku? Dalším parametrem při výběru chatky je způsob jejího budoucího využití …