Moderní dřevěná garáž s přístřeškem Bahamy

Materiál: severský smrk
Rozměr: 561cm x 540cm +299x 540cm terasa
Obsah: s podlahou, desky pero – drážka
Dveře:  83×195 cm
Okno: 150x41cm 2ks – dvojsklo, 56x178cm
Síla materiálu: 44 mm
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u

Dostupné na objednávku

Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
179 000 
151 000 

Moderní dřevěná garáž s přístřeškem Bahamy

Moderní dřevěná garáž s přístřeškem Bahama  je kvalitní, moderní a finančně výhodné řešení parkování pro Vaše auto. Přístřešek poskytne další parkovací místo pro další Váš vůz. Stavba je vhodná i jako skladový prostor pro Vaši firmu. Dodává se ve standardu  bez  vrat. Dvojkřídlové vrata za  příplatek. Také je možná dodávka sekčních vrat, případně variant s  výklopními vraty. Ceny těchto variant Vám zašleme na vyžádání. Jako základ doporučujeme betonovou desku, nebo zámkovou dlažbu. Informace naleznete také  v sekci technické informace.

Cena za dřevěná dvoukřídlá vrata: 45.000,- Kč vč DPH

Montovaná dřevěná garáž s přístřeškem  je vyráběna je z předsušeného severského smrkového dřeva. Součástí jsou okna, kování, dvojkřídlové garážové dveře, zámek s klíčem. Výklopná nebo sekční  brána je za příplatek.

Garáž se dodává bez podlahy, proto doporučujeme její instalaci na betonovou desku případně na zámkovou dlažbu. Informace o přípravě podkladu najdete v technických informacích.

Výstavbě garáží a zahradních chatek se věnujeme i v našem blogu:

16 – Garáže pre Vášho štvorkolesového miláčika od Lasity Maja

V nasledujúcom blogu by sme Vám radi predstavili naše drevené garáže. Sú veľmi rýchlim a ekonomickým riešením pre našich klientov.

6 – Náter záhradnej chatky

Čosi o náteroch. Záhradný domček máme poskladaný a treba ho riadne ošetriť.  Vonkajšie prostredie vplýva na chatku hneď od začiatku .

3 – Objednanie a dodanie chatky v našej firme.

Pre nás sú dôležité základné informácie. Ak nemáte vybraný konkrétny záhradný domček – kľudne napíšte čo potrebujete. Napríklad domček 3×4 s rovnou strechou…

Způsob objednávky:

Snažíme se aby komunikace s námi byla vždy jednoduchá, jasná a přímá. Na základě Vaši mailové nebo telefonické poptávky vypracujeme vždy nezávaznou nabídku, která obsahuje naceněné služby dle Vašeho přání. Pokud máte zájem např. o montáž, střešní šindel – každá položka je naceněna zvlášť. Vy jste ten, který si naskládá objednávku dle vlastního uvážení.

Na základě telefonického nebo mailového kontaktu Vám bude vypracována nabídka. Tato obsahuje ceny s DPH a termín dodání

Konzultace nabídky … většinou probíhá telefonicky (příp. mailem), osobní návštěva v kanceláři v  Prostějově kde můžete vidět i vzorové domy

Odsouhlasení nabídky ze strany zákazníka. Jedná se o jednoduché potvrzení mailem. Odsouhlasíme Vaši nabídku a ihned objednáme domeček i následující služby: doprava, montáž atd.

 

 

Kontaktní formulář

Kontaktujte násMohlo by se vám líbit

doprava zdarma
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
Chatka CUBE – DOMEO 6V2

Chatka CUBE – DOMEO 6V2

Rozměr: 500 cm x 500 cm (17,90m2) +zastřešení
231 000 
295 000 
doprava zdarma
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
Bristol zahradna chatka

Bristol záhradná chatka

Rozměr: 300 cm x 390 cm
131 000 
doprava zdarma
Pridat do Wishlist-u
Pridat do Wishlist-u
Chatka Hampshire

Chatka Hampshire

Rozměr: 420 cm x 300 cm
153 000 

Nejnovější články v blogu