Rekreační chatka Gotland 7F


Rekreační chatka Gotland 7F
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 485 cm x 485 cm (23,52 m2)
  • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
  • Dveře: 159 x 196 cm
  • Okno: 2x 129 x 88 cm
  • Síla materiálu: 40 mm

Cena s DPH: 155.000 Kč

Zimní VÝPRODEJ 1 KUS : 119.900,-Kč vč DPH – SKLADEM

(V nabídce i zrcadlová verze)

Rekreační chatka Gotland 7F

Rekreační chatka Gotland 7F je typ rozměrnější chatky v provedení 40mm. Výrobek poskytuje vysokou kvalitu provedení. 40mm stěny jsou mimořádně atraktivní řešení zahradní stavby. Také síla stěny je vhodná k rozměru chatky, která poskytuje 23,5m2 vnitřního prostoru. (Stavby do 25m2 jsou bez stavebního povolení, a pouze na základě ohlášky na příslušný úřad.)

Rekreační chatka Gotland skvěle zapadne na Váš pozemek.

Její využití je opravdu všestranné. Můžete v ní skladovat materiál, nářadí, kola, případně umístit příslušenství k bazénu. Oceníte praktické dvojdveře, které usnadňují manipulaci při používání domku. Zahradní chatky Gotland jsou mimořádně vhodné pro vytvoření oddechové zóny pro Vás a Vaše blízké ať už jako letní kuchyně, nebo místo pro příležitostné přespání zejména v letních měsících. Chatku lze poskládat i zrcadlově. Domek je vyráběn je z předsušení severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem.

K domu lze doobjednat přístřešek, který zboku prodlužuje střechu o 120cm (případně dle Vašeho přání na míru. Také je možné k domku dokoupit efektní terasu se zábradlím. Přístřešek a terasu je možné vidět v našich realizacích.

Výběr z našich blogů:

18 – Zahradní domek Balmoral – prostor pro odpočinek ve Vaší zahradě

Představujeme Vám další z našich zahradních domků od Lasity – Balmoral. Krásný prosklený zahradní domek v provedení 44mm.

19 – Vyhněte se problémům při zaměření vašeho zahradního domku

Jelikož častokrát přicházejí od zákazníků návrhy na chatky, které nelze v našich podmínkách zrealizovat. Rozhodli jsme se pár z nich použít v tomto blogu

1 – Rozměr základního domku a zahradní chatky.

Je třeba si zvážit kolik prostoru si chceme, případně můžeme vyčlenit pro budoucí chatku. Při pozemcích s dostatečnou plochou je to vcelku jednoduché. Větší pozor si třeba dát pokud nás plocha pozemku svým rozměrům limituje…