Zahradní chatka Chameleon 44


Záhradná chatka Chameleon
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 450×300 cm
  • Obsah:  podlaha perodrážka
  • Dveře: 159×196 cm, 835x196cm
  • Okno: 56×178
  • Sílaa materiálu: 44 mm

Cena vč. DPH: 119.900,-Kč.

(v ponuke i zrcadlová verze)

Zahradní chatka Chameleon 44

Zahradní chatka Chameleón 44 je větší elegantní chatka rozdělená na užitkovou a společenskou místnost v provedení 44mm s rovnou střechou. Chatka se dodává se s okny a dveřmi s izolačním dvojsklem. Esteticky jednoduché a pěkné řešení, které je kombinací užitkové zahradní stavby a skladu hezky zapadne k Vašemu rodinnému domu. Zahradní chatka Chameleon nabízí spolu z cca 13m2 vnitřní podlahové plochy. Může sloužit jako sklad zahradních potřeb a letní kuchyně. Můžete ji postavit na zámkovou dlažbu, betonovou desku nebo také na dřevěný rošt a zemní šrouby. Postup naleznete v sekci technické informace av blogu. Chatka Chameleón se vyrábí z předsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvou dveře, kování, podlaha, zámek s klíčem.

Nátěr zahradní chatky.

Doporučujeme Vám domeček ihned po montáži ošetřit dřevonátěrovou hmotou. Na trhu je mnoho kvalitních výrobků od osvědčených značek. My pracujeme s lazury od značky Remmers. Výhodou této lazury je ho vícesložková ochrana. Jedním nátěrem domeček ochráníte proti ÚV, hnilobě škodcům a upravíte dřevo i barevně.

Střešní krytina zahradního domku.

Na střechu patří kvalitní krytina. Kanadský šindel, který doporučujeme je skvělá varianta dlouhotrvající a odolné střešní krytiny. Její nespornou výhodou je také váha. Na zahradní domky není totiž vhodná betonová či jiná těžká střešní krytina.