Zahradní domek na nářadí Wrexham 1


Zahradní domek se dvěma rozdělenými prostory. Zvlášť vchod do prostoru pro nářadí
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 240 cm x 390 cm
  • Obsah:  bez podlahy
  • Dveře: 149 x 185 mm
  • Dveře: 835 x 185 mm
  • Okno: 985 x 134 mm
  • Síla materiálu: 44 mm

Cena s DPH  : 103.000,-Kč

Zimní AKCE : 93.000,-Kč

(V nabídce i zrcadlová verze)

Zahradní domek na nářadí Wrexham 1

Zahradní domek na nářadí řady Wrexham 1 a domek Wrexham 2 jsou vyhledávány pro svou praktičnost. Patří k těm výrobkům, které poskytují nejen vysokou kvalitu provedení, ale i esteticky dobré řešení zahradní stavby. Síla použitého materiálu zvýrazňuje kvalitu daného výrobku. Chatky skvěle zapadnou k domu, či do Vaši zahrady. Domečky nabízejí 8,81 a13,87m2 vnitřního prostoru, který je přímo rozdělen na sklad a oddělenou místnost, která je vhodná pro vytvoření oddechového prostoru. Oceníte praktické dvojdveře, které usnadňují používání domku. Zahradní domky Wrexham jsou výbornou variantou do zahrádkářských kolonií. Chatku lze poskládat také zrcadlově.

Chatka je vyrobena z předsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem.

Dá postavit na betonový základ, zámkovou dlažbu, ale samozřejmě i na zemní vruty a dřevěný rošt. Přečtěte si naše blogy, kde najdete spoustu informací o stavbě, umístění domečku. Také jiné technické informace.

Zahradní domek na nářadíWrexham 2

19 – Vyhněte se problémům při zaměření vašeho zahradního domku

Jelikož častokrát přicházejí od zákazníků návrhy na chatky které nelze v našich podmínkách zrealizovat. Rozhodli jsme se pár z nich použít v tomto blogu

12 – Nebojte se stavět zahradní chatky.

Častokrát dostáváme otázky v jakých podmínkách je možné stavět zahradní domek. Na tuto otázku neexistuje samozřejmě jednoznačná odpověď.