Zahradní domek s přístřeškem Ivana 275


ivana 275 zahradní domek
ivana 275 zahradní domek
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 224×269 cm + 337 cm terasa
  • Obsah:  bez podlahy
  • Dveře: 149 x 185 cm
  • Síla materiálu: 28 mm

Cena s DPH: 69.900,- Kč

Zimní AKCE : 59.900,-Kč

(v nabídce i zrcadlová verze)

Cena za podlahu v domku 7.500,- Kč. vč. DPH

Doplňky:
Boční plná stěna: 8.000 Kč vč DPH
Otočení dveří o 90 Stupňů: 9.900 Kč vč DPH

Zahradní domek s přístřeškem Ivana 275

Chatky s přístřeškem jsou vhodné k domu na odpočinek – a jako sklad. Nabízejí 6 m2 prostoru, který je možné využít k posezení a uskladnění materiálu, nářadí či příslušenství v zahradě. Domek má jako součást přístřešek 9m2, který obsahuje zadní stěnu. Přístřešek lze umístit samozřejmě i zrcadlově. Chatka obsahuje vysoce kvalitní dvoukřídlé dveře, které Vám umožní využití vnitřního prostoru. Je vyráběn je z předsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou samozřejmě okna, dveře, kování a podlaha, zámek s klíčem. Dodáváme ho v provedení 28mm.

Otočení dveří o 90 stupňů dovnitř v sobě zahrnuje také zvednutí chatky o cca 15 cm a tedy musí se doplnit konstrukci, desky obvodové stěny a terasu.

Zahradní domek s přístřeškem Ivana 275 je a j ve variantách : domek KENZO , domek WALTER

Vybíráme z blogů:

Blog 9.: Chatka s přestřešením St. Louis

Je aktuálně nejžádanějším typem zahradní stavby k rodinnému domu. Poskytuje nejen možnost skladování zahradního příslušenství, ale také plochu pro odpočinek či posezení.

Můžete zvolit různé druhy dlažeb a jejich barev. Nebojte se experimentovat. Zákazníci si zvolili pod chatku Novia 275 plus velmi pěknou hnědou barvu dlažby. Jak vidíte na přiložené fotce – i tato barva výborně zapadne ke koloritu této zahradní stavby.

Blog 15: Zahradní domky s přístřeškem.

Zahradní chata s přestřešenou terasou TAMPA a obecně domky s přístřeškem jsou velmi praktickým řešením zahradní chatky k Vašemu domu

Než Vám představíme některé oblíbené typy zahradních chatek s přístřeškem rádi bychom se zastavili na základové desce. Doporučujeme Vám provedení zámkové dlažby, která celkově je velmi efektní a zejména trvanlivá. Je na Vás jakou barvy dlažby vyberete. Takto připravená základová deska může být i místo dřevěné podlahy v domku. Určitě oceníte její trvanlivost.