Zahradní dům JAPAN 44 – novinka


Zahradní dům JAPAN 44 - novinka
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 608 cm x 390 cm (22,84 m2)
  • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
  • Dveře: 159 x 196 cm
  • Dveře: 84 x 190 cm
  • Okno: 101×178 cm 2x
  • Okno: 56×178 cmx2
  • Hrúbka materiálu: 44 mm

Cena vč. DPH  : 265.000,-Kč

(V nabídce i zrcadlová verze)

Zahradní dům JAPAN 44

Zahradní dům Japan v 44mm provedení splňuje Vaše potřeby moderní zahradní stavby. Nabízí přirozené moderní řešení stylové stavby. Zahradní dům Japan je rozdělen do 3 místností. Přičemž zákazník může zvolit zrcadlovou montáž zahradního domku. Při zrcadlové montáži je nutné vyměnit několik dílů, proto prosíme abyste objednávku zrcadlové verze dopředu zvážily. Síla zvoleného materiálu 44mm koresponduje s kvalitou výrobku.

Zahradní dům Japan je vybaven okny s izolačního dvojskla. K domu patří i malá předterasa, která je umístěna v čelní části domku.

Domek Japan nabízí 22,8m2 vhodného k uskladnění Vašich zahradních potřeb. Tento typ zahradního domu je možné využívat i jako oddechový prostor pro Vaši rodinu. Výborná varianta je i jako letní kuchyně.

Dostatek světla nabízejí velké dveře a okna, které dotvářejí luxusní provedení moderního zahradního domku. Japan je vyráběn z předsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem. Jak bylo uvedeno, dveře a okna jsou vybavena izolačním dvojsklem!

Při realizaci základové desky je důležité pamatovat, že součástí stavby je i malá terasa podél celé přední stěny. Terasa je vidět i na ilustračním obrázku zahradního domku.

Na střechu domku doporučujeme asfaltové pásy, které můžete zakončit dešťovými svody. Jsou za příplatek. Důležitý je i vnější nátěr zahradní stavby. Naše firma dlouhodobě pracuje z lazurou Remmers. Výhodou této lazury je vícesložková nátěrová hmota. Barva Vám ošetři dřevo proti UV, škůdcům, červotočům, hnilobě a zamodrání. Samozřejmě nátěr je nutné pravidelně obnovovat.


Blogy o zahradních chatkách – výběr:

22. BLOG – MODERNÍ ZAHRADNÍ DOMEK JAVA

Rádi bychom Vám v tomto blogu představili moderní zahradní stavbu Java. Provedení materiálu 44mm. S podlahou, terasou a velkými posuvnými panoramatickými dveřmi a okny.

21 -Moderní zahradní stavby DOMEO s posuvnými AL okny

Moderní zahradní stavby DOMEO jsou skvělou novinkou pro rok 2021. Zde je máte všechny na jedné kope.