stavba zahradních chatek
betonová základová deska pro Zahradní domek
Základová deska
nátěr na zahradní chatku
Nátěry
šindel Červený obdélník
Kanadský šindel
Doprava
Doprava a montáž

Dovolte několik základních informací o zahradních stavbách:

Záhradní chatky a domky z našeho sortimentu pocházejí od lídra ve výrobě zahradních chatek LASITA Maja. Použité dřevo na výrobu chatek je ekologicky ošetřeny a má certifikát FSC. Vlastní výroba domků splňuje náročné ISO normy. Dopravu a montáže zajišťujeme našimi stálými vyškolenými pracovníky. Stovky úspěšných realizaci jsou nejlepší reklamou naší činnosti. Proto i více než 50% našich zákazníků přichází k nám na základě referencí od majitelů již zrealizovaných domků.

Stavba zahradních chatek je to co nás baví

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Zahradní domek

Naše výhody: zajišťuje servis pro pro obě republiky:

  • ČR – Ceha Prostějov s.r.o.
  • SR- ARTE Trenčín s.r.o.

Obě firmy sídlí ve vlastních prostorách, takže máte záruku, že nás tu vždy najdete

stavba zahradních chatek - technické informace

Realizace zahradních domečků a chatek :

Dovolte pár základních informací

  1. Zpravidla 2-3 dny před realizací Vám telefonujeme a odsouhlasíme si zda je možné zakázku realizovat. Dohodne se termín.
  2. Následně přijde auto (u domů do 25m2) je to dodávka do 3,5T a přiveze domeček. Pokud je objednávka bez montáže řidič Vám pomůže s vyložením. Vykládá se ručně cca 45 min. Šofér Vám poskytne i základní informace ohledně montáže.
  3. Pokud je objednávka – stavba zahradních chatek, z montáží přijdou vždy min. dva montážníci a vykládku i realizaci realizují bez Vaší pomoci. Po zkontrolovaní domu – v případě montáže po ukončení dostáváte fakturu k úhradě.

Způsob objednávky zahradních domků:

Snažíme se aby komunikace s námi byla vždy jednoduchá jasná a přímá. Na základě Vašeho mailového nebo telefonického poptávky vypracujeme vždy nezávaznou nabídku, která obsahuje naceněny služby dle Vašeho přání.Pokud máte zájem např. o montáž, střešní šindel – každá položka je naceněna zvlášť. Vy jste ten, který si naskládá objednávku dle vlastního uvážení.

  1. Na základě telefonického nebo mailového kontaktu Vám bude vypracována nabídka. Tato obsahuje ceny s DPH a termín dodání
  2. Konzultace nabídky. Většinou probíhá telefonicky (příp. Mailem), osobní návštěva v kanceláři v Brně, nebo v Prostějově kde můžete vidět i vzorové domy
  3. Odsouhlasení nabídky ze strany zákazníka. Jedná se o jednoduché potvrzení milém. Souhlasíme s Vaší nabídkou a o objednáváme domeček a následující služby: doprava, montáž atd.