Chyba databáze WordPressu: [Duplicate entry '0' for key 'PRIMARY']
INSERT INTO `wp_postmeta` (`post_id`, `meta_key`, `meta_value`) VALUES (15013, '_oembed_fe0189a47595f5307eb6e4d792a4b4a9', '<iframe title=\"LASITA MAJA_montagevideo_DE.mp4\" width=\"500\" height=\"281\" src=\"https://www.youtube.com/embed/jIqnxmvStT0?feature=oembed\" frameborder=\"0\" allow=\"accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share\" referrerpolicy=\"strict-origin-when-cross-origin\" allowfullscreen></iframe>')

Chyba databáze WordPressu: [Duplicate entry '0' for key 'PRIMARY']
INSERT INTO `wp_postmeta` (`post_id`, `meta_key`, `meta_value`) VALUES (15013, '_oembed_time_fe0189a47595f5307eb6e4d792a4b4a9', '1713330285')

Doprava a montáž zahradních chatek. DOPRAVA ZDARMA

Doprava a montáž zahradních chatek

Doprava a montáž zahradních chatek či menších staveb do 25m2 se realizuje na malých dodávkách do 3,5 t. Domek je v rozloženém stavu, proto není nutná při vykládce technika a vykládá se ručně po jednotlivých latích. Je to sice zdlouhavější, ale častokrát realizujeme v upravených zahradách.

Tento způsob vykládky je nejšetrnější k Vašim domem a zahrádky. Další výhodou je i skutečnost, že materiál na zahradní chatku víme na místo určení složit iv poměrně stísněných podmínkách. Není tedy nutný přístup autem až přímo na vlastní místo realizace chatky.

Dopravu a montáž zahradních domků a další služby si můžete objednat ve Vámi zvoleném rozsahu. Můžete si objednat jen dovoz chatky, dovoz a montáž, nebo celou službu na klíč. Vše podle předem dohodnutých pravidel a cen.

Zahradní chatky a domky z našeho sortimentu pocházejí od lídra ve výrobě zahradních chatek LASITA Maja. Použité dřevo na výrobu chatek je ekologicky vytěžené, a  má certifikát FSC. Vlastní výroba domků splňuje náročné ISO normy. Dopravu a montáže zajišťujeme našimi stálými vyškolenými pracovníky. Stovky úspěšných realizaci jsou nejlepší reklamou naší činnosti. Proto i více než 50% našich zákazníků přichází k nám na základě referencí od majitelů již zrealizovaných domků.

Způsob objednávky

Snažíme se aby komunikace s námi byla vždy jednoduchá jasná a přímá. Na základě Vašeho mailového nebo telefonického poptávky vypracujeme vždy nezávaznou nabídku, která obsahuje naceněny služby dle Vašeho přání. Pokud máte zájem např. o montáž, střešní šindel – každá položka je naceněna zvlášť. Vy jste ten, který si naskládá objednávku dle vlastního uvážení.

  1. Na základě telefonického nebo mailového kontaktu Vám bude vypracována nabídka. Tato obsahuje ceny s DPH a termín dodání
  2. Konzultace nabídky … většinou probíhá telefonicky (příp. Mailem), osobní návštěva v kanceláři v  Prostějově kde můžete vidět i vzorové domy
  3. Odsouhlasení nabídky ze strany zákazníka. Jedná se o jednoduché potvrzení milém. Souhlasíme s Vaší nabídkou a o objednáváme domeček a následující služby: doprava, montáž atd
Doprava zahradních chatek

Ukázky realizací zahradních domků:

Montážní video