Chata ze dřeva Caroline GLD


Chata pro rekreaci se sedlovou střechou
Vnitřní rozdělení rekreační stavby na 3 místnosti
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 390 cm x 575 cm (21,66 m2)
  • Síla materiálu: 40 mm + podlaha 17mm
  • Okna: 54×54 cm, 88x88cm, 129×88 cm
  • Dveře: 149x195cm
  • Variant SLV OKNA Jednosklo
  • Variant GLD Izolační dvou sklo

Cena vč. DPH: 175.000 Kč SLV

Cena vč. DPH: 189.000 Kč GLD

(V nabídce i zrcadlová verze)

Chata ze dřeva Caroline GLD

Chata ze dřeva Caroline GLD – už teď ji milujete. Rekreační zahradní chatka patří k výrobkům, které poskytují kvalitní provedení zahradní a rekreační stavby. Caroline je chata ze dřeva, která se skvěle hodí na Váš rekreační pozemek. Objekt o rozměru 21m2  je rozdělen do tří přízemních částí. Svým rozměrům spadá do kategorie rekreačních chatek, na které není nutné stavební povolení. Realizace se provádí na základě ohlášení na stavebním úřadě. Zahradní chatka poskytuje oddechový prostor pro Vás a Vaši rodinu či kamarádů. Dveře a okna jsou vybavena izolačním dvojsklem!

Chatka je vyráběna  zpředsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem. Samozřejmě i podlahu.

Chata se dá postavit na betonový základ, zámkovou dlažbu, ale samozřejmě i na zemní vruty a dřevěný rošt. Přečtěte si naše blogy, kde najdete spoustu informací o stavbě, umístění domečku. Také jiné technické informace.

Stavba zahradních chatek:

Záhradní chatky a domky z našeho sortimentu pocházejí od lídra ve výrobě zahradních chatek LASITA Maja. Použité dřevo na výrobu chatek je ekologicky ošetřeny a má certifikát FSC. Vlastní výroba domků splňuje náročné ISO normy. Dopravu a montáže zajišťujeme našimi stálými vyškolenými pracovníky. Stovky úspěšných realizaci jsou nejlepší reklamou naší činnosti. Proto i více než 50% našich zákazníků přichází k nám na základě referencí od majitelů již zrealizovaných domků.

Stavba zahradních chatek je to co nás baví

Těšíme se na spolupráci s Vámi.