Chatka Baruda 53


Rekreacni zahradni stavba s pultovou střechou
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 510×330 cm
  • Obsah:  podlaha perodrážka
  • Dveře: 159×196 cm
  • Okno: 71x122cm 3x
  • Síla materiálu: 40 mm

Akční cena vč. DPH  : 115.000,-Kč

(V nabídce i zrcadlová verze)

Chatka Baruda 53

Chatka Baruda 53 je větší elegantní chatka v provedení 40mm s rovnou střechou. Dodává se s okny s izolačním dvojsklem. Esteticky jednoduché a pěkné řešení zahradní stavby, která zapadne k Vašemu rodinnému domu. Chatka Baruda 53 nabízí 16m2 vnitřní podlahové plochy. Může sloužit jako sklad zahradních potřeb. Můžete ji postavit na zámkovou dlažbu, betonovou desku, nebo dřevěný rošt a zemní vruty. Postup naleznete v sekci technické informace a v blogu. Chatka Baruda se vyrábí zpředsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem.

Nátery

Doporučujeme domek ihned po montáži ošetřit nátěrovou hmotou. Na trhu je mnoho kvalitních výrobků od osvědčených značek. My pracujeme s lazurou od značky Remmers. Výhodou této lazury je její vícesložková ochrana. Jedním nátěrem domek ochráníte proti UV, hnilobě, škůdcům a upravíte dřevo i barevně.

Na střechu patří kvalitní krytina. Kanadský šindel, který doporučujeme je skvělá varianta dlouhotrvající a odolné střešní krytiny. Její nespornou výhodou je i váha. Na zahradní domky není totiž vhodná betonová či jiná těžká střešní krytina.


Blogy na naší stránce:

11 – Predstavujeme Vám našu klasiku . Záhradnú chatku Adelína

Adelína je jednoduchá záhradná chatka v prevedení odklápacie okno a dvoj dvere.

10 – Predstavujeme Vám chatku Aruba s valbovou strechou.

Tak co na tuto chatku říkáte? Je krásná. Aruba je moderní zahradní chatka s opravdu dokonalou