Dřevěný ateliér Domeo 3


Dřevěný ateliér Domeo 3
Dřevěný ateliér Domeo 3
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 322 cm x 509 cm (15,67 m2)
  • Dveře: 304 cm x 203 cm
  • Dveře: 204 cm x 203 cm
  • Dveře: 84 cm x 196 cm
  • Okno: 2 x 100 cm x 202 cm
  • Síla materiálu: 44 mm

Cena s DPH: 279.000 Kč

Akční cena s DPH  : 227.000,-Kč

(k dispozici je také zrcadlová verze)

Dřevěný ateliér Domeo 3

Moderní a světlý dřevěný ateliér s velkými okny je vhodný jako zahradní stavba do každé moderní zahrady. Série Dome se vyrábí v estonské firmě Lasita Maja ve vícero variantách a rozměrech. Koncept altánku s dostatkem světla je vhodný jako zahradní jídelna, nebo místo pro tvůrčí dílny.

Domek se dá umístit na betonovou deku či zámkovou dlažbu.

Na střechu ateliéru doporučujeme asfaltové pásy, plechovou krytinu, případně kanadský šindel. Naopak nedoporučujeme těžké betonové a cihlové krytiny.

Ateliér natřete ihned po montáži.

Kvalitní nátěr Vám ochrání dřevo proti nejen UV, škůdcům, červotočům, ale i proti hnilobě. Kvalitní je Barva Remmers, která obsahuje všechny tyto složky v jedné nátěrové hmotě. Pro více informací klikněte na technické informácie.

Varianty produktu:

Drevený ateliér DORMEO 4

Náter chatky

Kvalitný náter neplní len estetickú funkciu. Je veľmi dôležitý pred ochranou dreva voči poveternostným vplyvom a voči škodcom. Súčasný trh ponúka obrovské množstvo rôznych náterov. Nie všetky sú však  vhodné pre záhradné stavby. Každopádne je viacero renomovaných domácich a zahraničných výrobcov farieb, ktorých produkty môžete používať.

My doporučujeme Remmers – čo je nemecká overená značka. Jej výhodou je , že jedným náterom dokážete drevo ošetriť voči hnilobe, UV žiareniu , parazitom a ďalším vonkajším vplyvom.

Na strechu používajte ľahkú krytinu. Strecha , asfaltové pásy a kanadský šindel.  Strecha nie je dimenzovaná na ťažké betónové krytiny.