Dřevěný zahradní domek Norderney 2 a 3


Síla materiálu zahradního domku 40mm - vysušený severský smrk
Zahradní domek Nordeney lze smontovat i zrcadlově
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 390 cm x 390 cm (14,04 m2)
  • Rozměr: 390 cm x 300 cm (11,70 m2)
  • Obsah:  s podlahou, desky pero – drážka
  • Dveře: 149 x 196 cm
  • Okno: 129×99 x 88 cm 2x
  • Síla materiálu: 40 mm

Cena vč. DPH: 94.000-, Kč (3,9×3,9m)

———————————————————-

Cena vč. DPH: 87.000-, Kč (3,9×3,0m)

Dřevěný zahradní domek  Nordeney 3

Dřevěný zahradní domek  Nordeney 3  v síle 40mm patří k výrobkům, které poskytují jednak vysokou kvalitu provedení, ale i esteticky mimořádně atraktivní řešení zahradního domku. Masivní stěny ideálně zvýrazní kvalitu daného výrobku. Chatka skvěle zapadne k Vašemu domu, na Vaši zahrádku či chatu. Domek  Nordeney 3 nabízí 15 m2 vnitřního prostoru, který lze využít k uskladnění materiálu, nářadí či příslušenství k bazénu. A také na rekreaci.

Dřevěné zahradní domky Nordney jsou vhodné i pro vytvoření oddechového prostoru pro Vás a Vaše blízké ať už jako letní kuchyně, nebo místo pro příležitostné přespání zejména v jarních, letních či podzimních měsících. Chatku lze poskládat i zrcadlově. Domek je vyráběn  z předsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou okna, dvojdveře, kování, podlaha, zámek s klíčem.

Dřevěný zahradní domek má i další výhody.

zahradnímu domku lze doobjednat přístřešek, který zboku prodlužuje střechu o 120cm (případně dle Vašeho přání na míru). Také je možné k domku dokoupit efektní terasu se zábradlím. Přístřešek a terasu je možné vidět v našich realizacích.

Blogy o dřevěných domcích

13 – Představujeme Vám chatku BRAVA 44

Praktická zahradní chatka s velkou přestřešení terasou. Ideální letní typ na jarní, letní i podzimní rekreaci. Základní řešení této chatky pochází z domku bez nářaďovny. Na přání zákazníka byla stavba zahradního domku zrealizována s touto úpravou.

18 – Zahradní domek Balmoral – prostor pro odpočinek ve Vaší zahradě

Představujeme Vám další z našich zahradních domků od Lasity – Balmoral. Krásný prosklený zahradní domek v provedení 44mm.