EL PASO chatka s přístřeškem


Novinka zahradní domek EL PASO
  • Materiál: severský smrk
  • Rozměr: 300×380 cm + 381 cm terasa
  • Obsah:  bez podlahy v základe
  • Dveře: 149 x 195 cm
  • Síla materiálu: 28 mm

Cena s DPH: 99.900,- Kč

(v nabídce i zrcadlová verze)

Cena za podlahu a podkl. laty v domku 11.900,- Kč. vč. DPH

Boční plná stěna: 8.000 Kč vč DPH

EL PASO chatka s přístřeškem

EL PASO chatka s přístřeškem Krásný zahradní domek s velkou krytou terasou. S tloušťkou stěny 28 mm se velmi dobře hodí jako klasický domeček na nářadí nebo útulný altán pro rodinu a přátele v létě. Chatka Vám poskytne 11,4 m2 vnitřního prostoru a 14,4 m2 na prostorné terase.

Vybraná kvalita dřeva a kvalitní zpracování hovoří samy za sebe. Dokonce i objemné zahradní nářadí lze snadno uskladnit přes velkorysé dvojité dveře s jednoduchým prosklením. Vizuálně přitažlivé díky svému klasickému tvaru.

Přístřešek lze umístit i zrcadlově.

Chatka obsahuje vysoce kvalitní dvoukřídlé dveře, které Vám umožní využití vnitřního prostoru. Je vyráběn je z předsušeného severského smrkového dřeva. Součástí domu jsou samozřejmě okna, dveře, kování a zámek s klíčem. Dodáváme ho v provedení 28mm. Podlaha za příplatek.

EL PASO chatka s přístřeškem je a j ve variantách : domek KENZO , domek WALTER

V našich blozích o montovaných zahradních domcích vám poradíme.

Blog 9.: Chatka s přestřešením St. Louis

Je aktuálně nejžádanějším typem zahradní stavby k rodinnému domu. Poskytuje nejen možnost skladování zahradního příslušenství, ale také plochu pro odpočinek či posezení.

Můžete zvolit různé druhy dlažeb a jejich barev. Nebojte se experimentovat. Zákazníci si zvolili pod chatku Novia 275 plus velmi pěknou hnědou barvu dlažby. Jak vidíte na přiložené fotce – i tato barva výborně zapadne ke koloritu této zahradní stavby.

Blog 15: Zahradní domky s přístřeškem.

Zahradní chata s přestřešenou terasou TAMPA a obecně domky s přístřeškem jsou velmi praktickým řešením zahradní chatky k Vašemu domu

Než Vám představíme některé oblíbené typy zahradních chatek s přístřeškem rádi bychom se zastavili na základové desce. Doporučujeme Vám provedení zámkové dlažby, která celkově je velmi efektní a zejména trvanlivá. Je na Vás jakou barvy dlažby vyberete. Takto připravená základová deska může být i místo dřevěné podlahy v domku. Určitě oceníte její trvanlivost.